Miroslavst

Seznámili jste se přes inzerát?

http://www.sran­daweb.com/zen­ska-hleda-chlapa-2010060238.html

Nejlepší odpověď
martina1

Když jsem se já seznamovala s manželem,tak jsem se seznamovala i s internetem,kte­rý jsme měli pouze ve škole,protože ani počítač jsme doma neměli.Ale kamarádka se seznámila.Domluvila si i zchůzku,která dopadla dobře,hoch se jí líbil a ona mu vyzvonila,kde bydlí.Nakonec jí otravoval půl roku,než se vyděsil policie,kterou musela několikrát volat,protože se z něho vyklubal neskutečný idiot a žárlivec.Pokud budu někdy hledat nového partnera,tak jedině na zábavě nebo jinde v reálném světě.

Další odpovědi
vlastina

martina1-Bohužel na „cvoka“ můžeš nalítnout všude.