Avatar uživatele
einstein

Seznámil jsem se s holkou a nemám nani žadný kontakt a vím o ní 2 veci. Existuje něco jak ji najít (program,stranka…)

Vím o ni jenom že se jmenuje Simona že bydli pobliž Brna jo a její 13 Byl bych moc rád kdynbyjste mi poradily.
Doplňuji:
Co máš namysli tím místní denník?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? Deli, anonym před 4647 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
arygnoc

hledej.

facebook, twitter, lide.cz, diskusní fóra, školské tabla, možností je ažaž.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Měl sis ji vyfotit na mobil a pak stačí jen obejít těch pár příměstských linek v Brně, kde by ji poznali.
Jinak my dospělejší se rovnou ptáme na číslo mobilu, to je jednoznačné a nezaměnitelné a hlavně pokud nám ho dotyčná dá, znamená to souhlas s další komunikací nebo i setkáním.
Tady vlastně ani nevíš jetli by ses nevnucoval a byla to jen nezávazná konverzačka.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
led

Skús pospomínať, o čom ste spolu hovoril, napríklad pri hovore o záľubách, o kamarátkach, mohla spomenúť nejaké meno, časový údaj,… Daj si tie kusé informácie dokopy a máš orientačné body. Ak je menovaná na nejakej stránke, alebo zozname, skús zadať do vyhľadávača získané orientačne body a možno sa výber zúži na pár obcí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Deli

Zkus dát inzerát do místního Deníku – něco jako: Potkal jsem Tě dne....., jmenuješ se, máš … vlasy a říkala jsi, že ....... (něco o ní, třeba – nezmínila se o sourozenci?) Moc se mi líbíš, hledám Tě, ozvi se! A kontakt na Tebe. Třeba ji v těch řádcích někdo pozná… Zkus to!
Doplňuji:
U nás je třeba Plzeňský deník, každý kraj má svůj, zkus to.

Upravil/a: Deli

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Marty Koller

Už je to stará otázka ale klidně na ní odpovím stala se mi totiž úplně stejná věc, a zajímalo by mě jestli si Simonu už našel? Jak jsi na tom?

Nový příspěvek