einstein

Seznámil jsem se s holkou a nemám nani žadný kontakt a vím o ní 2 veci. Existuje něco jak ji najít (program,stranka…)

Vím o ni jenom že se jmenuje Simona že bydli pobliž Brna jo a její 13 Byl bych moc rád kdynbyjste mi poradily.
Doplňuji:
Co máš namysli tím místní denník?

Nejlepší odpověď
arygnoc

hledej.

facebook, twitter, lide.cz, diskusní fóra, školské tabla, možností je ažaž.

Další odpovědi
anonym

Měl sis ji vyfotit na mobil a pak stačí jen obejít těch pár příměstských linek v Brně, kde by ji poznali.
Jinak my dospělejší se rovnou ptáme na číslo mobilu, to je jednoznačné a nezaměnitelné a hlavně pokud nám ho dotyčná dá, znamená to souhlas s další komunikací nebo i setkáním.
Tady vlastně ani nevíš jetli by ses nevnucoval a byla to jen nezávazná konverzačka.

led

Skús pospomínať, o čom ste spolu hovoril, napríklad pri hovore o záľubách, o kamarátkach, mohla spomenúť nejaké meno, časový údaj,… Daj si tie kusé informácie dokopy a máš orientačné body. Ak je menovaná na nejakej stránke, alebo zozname, skús zadať do vyhľadávača získané orientačne body a možno sa výber zúži na pár obcí.

Deli

Zkus dát inzerát do místního Deníku – něco jako: Potkal jsem Tě dne....., jmenuješ se, máš … vlasy a říkala jsi, že ....... (něco o ní, třeba – nezmínila se o sourozenci?) Moc se mi líbíš, hledám Tě, ozvi se! A kontakt na Tebe. Třeba ji v těch řádcích někdo pozná… Zkus to!
Doplňuji:
U nás je třeba Plzeňský deník, každý kraj má svůj, zkus to.

Marty Koller

Už je to stará otázka ale klidně na ní odpovím stala se mi totiž úplně stejná věc, a zajímalo by mě jestli si Simonu už našel? Jak jsi na tom?