Avatar uživatele
Niikii

Seznámení se slavným hercem aneb má bujná fantazie 😁

Ahoj myslíte že při troše sebevědomí,cí­levědomosti a odhodlání je možné seznámit se třeba se slavným hercem jako je tom felton nebo robert pattinson (moji oblíbenci) vím že to zní hodně ,,divně´´ ale já si říám jsou to lidi stejně jako já,tak proč by to nešlo..nevíte jak je možné se s nimi spojit?psalajsem si dopis o autgram už to bude rok oboum a nic.Dala jsem tam odpovědku a vše co je potřeba..neíte jak se s nimi třeba spojit,nebo to nějak udělat?
P.S -nemyslete si že jsem uplny blazen 🙂

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? annas, kapka, anonym před 4939 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
kropitko

Blázen nejsi,teda aspoň si to myslím. Šance na to,že by jsi se s nimi seznámila asi moc velká není.
Když mi bylo asi jako tobě,tak jsem zbožňovala Mela Gibsona,taky jsem se s ním nikdy neseznámila a přežila jsem to.
Jo a mezi náma,teď jsem na ty tvoje dva favority koukala na net a nejsou nic moc.....

No a jinak si najdi stránky jejich fanclubu a přes ten se je pokus kontaktovat…

Zdroj: o

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

blázen nejsi každý máme nějaký idol,ale setkat se snimi lehké nebude,určitě mají šílenou spoustu fanynek které jim píší tak se odpovědi možná ani nedočkáš,ale držím ti palce

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek