Niikii

Seznámení se slavným hercem aneb má bujná fantazie 😁

Ahoj myslíte že při troše sebevědomí,cí­levědomosti a odhodlání je možné seznámit se třeba se slavným hercem jako je tom felton nebo robert pattinson (moji oblíbenci) vím že to zní hodně ,,divně´´ ale já si říám jsou to lidi stejně jako já,tak proč by to nešlo..nevíte jak je možné se s nimi spojit?psalajsem si dopis o autgram už to bude rok oboum a nic.Dala jsem tam odpovědku a vše co je potřeba..neíte jak se s nimi třeba spojit,nebo to nějak udělat?
P.S -nemyslete si že jsem uplny blazen 🙂

Nejlepší odpověď
kropitko

Blázen nejsi,teda aspoň si to myslím. Šance na to,že by jsi se s nimi seznámila asi moc velká není.
Když mi bylo asi jako tobě,tak jsem zbožňovala Mela Gibsona,taky jsem se s ním nikdy neseznámila a přežila jsem to.
Jo a mezi náma,teď jsem na ty tvoje dva favority koukala na net a nejsou nic moc.....

No a jinak si najdi stránky jejich fanclubu a přes ten se je pokus kontaktovat…

Zdroj: o

Další odpovědi
anonym

blázen nejsi každý máme nějaký idol,ale setkat se snimi lehké nebude,určitě mají šílenou spoustu fanynek které jim píší tak se odpovědi možná ani nedočkáš,ale držím ti palce