Kateeeee

Seznámení s hvězdou

Ahoj,asi si říkáte,že při mém věku bych už měla vyrůst z dětské naivnosti a nereálných snech.Ale já mám pořád vysoké cíle a sny!Jsem holka z malého města s velkými sny..sním o tom,že se poznám s hvězdou Robertem pattinsonem.Moc ho obdivuji pro jeho herecké výkony,jeho styling a vypadá prostě v pohodě 🙂 . Vím,že si myslíte,že jsem blázen,ale žijeme přece jednou a všechno je možné!je to přece taky člověk!myslíte,že je to možné?a když tak jak?psala jsem mu dopis už je to dva měsíce,ale neodepsal..může to trvat přý kiidně 9 měsíců,ale přijde mi to strašně nejisté,třeba ani neodepisuje on..a fan email nemá..nevíte co podniknout? Děkuji moc (prosím urážející komentáře si nechte,každý máme přece nějaké tajné sny)

Nejlepší odpověď
Kiki-M

Ahoj, Roberta mám taky hodně ráda. Psala jsem mu o autogram a neodpoveděl, ale to se stává. Jestli umíš dobře anglicky, můžeš někdy jet do Ameriky. Pokud bys tam nějakou dobu bydlela, (v blízkosti Robertova domu), možná jej potkáš. Ale myslím, že je to docela nereálné… Mít takové štěstí. Jinak s tím dopisem – vydrž, kamarádce odepasl až po roce a 2 měsících 🙂

Další odpovědi
Michal

Nenech se nikým urážet a zesměšnit.Někteří starší ročníky , i mladí ,zapomínají,že také skoro každý snil svůj sen.Čekání na odpověď bude asi dlouhé,vydrž!Možná existuje nějaká agentura,která by ti pomohla.Přeji ti splnění tvého snu.Michal.

člověk

není to nic neobvyklého,jen málokterá žena si toto přizná,že je zamilována do hvězdy,
dokonce je velkou pravdou,že až 60% žen si při milování představuje,že je se svojim idolem,,není to na závadu ,milování je prožitkovější