Fallen Angel

Seznam volných míst na VŠ

Nedostala jsem se na VŠ. Šel by někde najít seznam VŠ a jejich oborů, které nejsou zcela naplněny a tudíš tam teď berou, popř. dělají 2. kolo př. zk.? Nebo nevíte o nějaké VŠ nebo VOŠ, kde můžu podat přihlášku ještě teď? Jsem spíše humanitně zaměřena (tzn. ne VŠCHT atp.). Region: Praha. Děkuju Vám předem mockrát, moc by mi to pomohlo.

Nejlepší odpověď
1popelka1

Já být na tvém místě, tak si projdu prostě stránky škol, kam bych chtěla jít, měli by tam mít uveřejněny obory, na které ještě berou studenty. Je toho dost, loni jsem to samé zjišťovala kámošce, humanitních moc volných nebylo, nejvíce právě ta technika…
Ke konci srpna zveřejňuje volné místa i MF DNES.
A co pomaturitní studium nějakého jazyka nebo vyrazit do ciziny?