Avatar uživatele
anonym

Seznam k nakupu

Taky si delate seznam co koupit.Ja se toho snazim drzet,ale dopadne to jinak,bud papir necham doma nebo i kdyz ho mam,tak stejne koupim neco jineho.Jsem v tom sama?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? annas před 5178 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
quentos

Moje máma je to samý v bleděmodrým ;{)=

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Jahoda

Milá ILIINES, sama v tom nejste! Já jsem úplně stejný případ. Napíši si seznam všeho co potřebuji a stejně to doma zapomenu. V obchodě koupím něco jiného a až doma si vzpomenu, že tu nejdůležitější věc jsem opět zapomněla ;o). Potom se do obchodu vracím ještě jednou :)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anetadela1

Tak já si seznam taky píšu, ale z 90% ho nechám doma. V krámě pak přemýšlím co tam bylo napsaný, samo že koupím i něco navíc. Když přijdu domů, tak podle seznamu kontroluju jestli to mám všechno. A když jo, tak mám neuvěřitelnou radost z toho, že ještě nejsem tak „blbá“ 😁

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
panenka

já mám malý blok na nákupy tam si postupně napíši co potřebuji a pak si ho vemu a podle seznamu nakupuji.taky už se mi stalo hodněkrát že jsem ho zapomněla pak musím přemýšlet od skříněk kde mám koření,mouky,těs­toviny, od ledničky po koupelnu co jsem to vlastně chtěla koupit

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iwetax

Já si napíšu co potřebuju , to také nakoupim a přikoupim to co mi cestou cvrnkne do nosu ( nebo spíš do chuťovích buněk)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Nuk nuk

Seznamy si píši a víceméně je dodržuji. Už jsem se dokonce naučila ho nenechávat doma. Ale to neznamená, že občas nekoupím něco, co na něm není nebo něco nevynechám.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Zero

Ja ho urobim, ale všetko planujem tak dlho až si to zapametam a nepotrebujem ho :D ale to je tym, že ja často na nakup nechodim… :P

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
holčička

Já dělám uplně to samé co vy a vždy si na to vzpomenu jak vystupuju z auta.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek