nighe

sezenu v supermarketu obbi nebo Albert olejove barvy?

A kolik by asi tak mohli stat?

Nejlepší odpověď
ahold

V Albertu rozhodně ne. To není jeho sortiment.
Ve všech ostatních prodejnách se stavebninami: Baumax, Bauhaus, Obi, Hornbach mají velká oddělení barev.

Další odpovědi
Nuk nuk

V klasickém lokálním supermarketu jako je Albert bych je nehledala a i OBI by mě to spíš překvapilo. v těchto prodejnách budou mít tak maximálně před začátkem školního roku tempery. Olejové barvy, to by museli mít nějakou hodně specializovanou akci.
Olejovky leda v nějakém hodně dobrém papírnictví ale především v obchodech s výtvarnými potřebami.

Dochy

Olejove barvy v Obi určitě budou… Řádově v litrových baleních. Ale nevím, jestli jsou to ty, které měl autor na mysli.

mosoj

Záleží na co je chceš. Pokud na malování tak jsem je viděl v Hornbachu ( v OBI ne), pokud na natírání tak je nejspíš neseženeš, protože se téměř nevyrábí.

Jinak vynikající odolné barvy vůči venkovnímu prostředí vytlačila naše uspěchaná doba !! Dlouho schnou. Ředily se terpentýnem.