Sexuální orientace - gay

když jsou dva muži co se milují.. Tak to dělají "ze zadu" ... No ale to musí mít nějaké problémy.. nevim jestli to řeknu správně se.. se svěračem ... Je to tak ?

Odpovědi:

Podívej,reknu to narovinu: homosex ci heterosex-oboji maji svoje problemy.
Kdyz mají sex dva muži,tak ano,využívají pro vrcholné uspokojení metodu,tak řečenou:,,zezadu''
Svěrač je každopádně něco co se dá ovládat vůlí,samozřejmě přijde na to při jakém náporu,jak vnějším,tak vnitřním.Problém může nastat,když je svěrač častým napínáním přetížen,to bývá provázeno velkou bolestí,hlavně při sedání:(
Při sevření svěrače(když člověk pozná,že musí na wc,při naplnění konečníku) je to daleko méně bolestivé ovšem než při roztahování svěrače,a to přesně při sexu dvou mužů.A to kvůli tomu,že svěrač je uzpůsoben ke svírání,nikoliv k rozevírání(což dokazuje občas bolest při defekaci).
Všechno je síla zvyku,leč napoprvé to může víc bolet,než na povíceré později...

Bronzový

ale pokud se ti dva milují, tak sex přece není jen o tom "někam" ho strčit... je to mazlení, líbání... a gayové určitě taky používají ruce i ústa a pokud tedy dojde na anální sex (jo, tak se to "zezadu" jmenuje), tak i ten se dá naučit - uvolnit se a zvlhčovat

No, mně je 50, jsem zaměřením gay, ale praktikuji sex jen velmi zřídka. Anální sex (pasivní) jsem měl letos poprvé (!!). Chtěl jsem to prostě jednou zkusit. Řeknu ti, že žádné zezadu nebylo. Partner chtěl, abych ležel na zádech. Šíleně to bolelo, jak se to pokusil zasunout a teprve až se mi svěrač uvolnil, pak to do mě zasunul, nic zvláštního jsem necítil, žádný G-bod, žádná stimulace prostaty. Bolel mě anus ještě 14 dnů, takže nikdy více anál. Hodně chlapů-gayů ale má rádo aktivní anál. Znamená to, že jsou penetrativní a tedy opravdoví samci. Určitá podmnožina gayů má ráda bottom anál, tedy pasívně, znamená to, že jsou spíše pasivní, tedy spíše jako ženy.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 979
Zlatý marci1 806
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 601
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 449
Zlatý led 396
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.