sexuální hrátky,hrajete si rádi?třeba takhle?

http://www.ka­fe.cz/zensky-svet/erotika-sex/jak-si-okorenit-sexualni-zivot-4822.aspx

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Ty jahody nezní špatně, to budu muset vyzkoušet. Pošlu Marušku v lednu pro jahody a uvidíme. Noi snad se do středy vrátí, jinak nevím.

Další odpovědi
ten který je

Dnes není ale 5.1 😉

flodur

Jistěéééé!!

Zdroj: http://files.vi­aweb.cz/image/37/2010-listopad/sex/sex0­842d.jpg

bobánek

A vy si taky tak hrajete.

Jahoda

Já ten „Hanbatý bufet“. :DD Zbytek ne.

novaklen

Odkaz mi bohužel nejde otevřít, ale osobně mám erotické hrátky ráda. Poslední dobou mám v tomto ohledu čím dál větší chuť experimentovat. Na doporučení jedné kamarádky jsem teď například byla zkusit erotické masáže a to teda bylo něco. Hodně se mi to líbilo a myslím si, že to určitě nebyla moje poslední masáž. :)

anonym

to neva mě berou roupy tak to semnou chvíli vydržte mě to zas přejde a budu hodná,ale dnes né

ten který je

Ne ne,budte sama sebou a nenechte se nikým omezovat.:-)