karbo

Sex…zdrženlivost.

Přítelkyně má problém,že po sexu jí je špatně.Nedokáže to popsat,připadá si jakoby použitá.Z tohoto důvodu se i sexu vyhýbá.Záleží mi na ní a chtěl bych jí pomoci.Za rady i vlastní zkušenosti předem moc děkuji.

Nejlepší odpověď
Damiana

Jestli jí je špatně jenom psychicky a nezvrací sama nad sebou nebo neomdlévá, promluvte si. Ale nic jí nevyčítej.
Nebyla vychovávaná v tom, že sex je nečistý? Nebo že znamená něco zlého? Není věřící? Nebyla někdy zneužita?
Jestli jsi její první muž, musíš k ní být hodně pozorný, ale také citlivý. Nenaléhej, dělejte si hezké chvíle, romantické večery, kdy si budete spolu povídat, mazlit se, poznávat svá těla a koitálním sexem vše zakončit nemusíte. Když ona přestane mít pocit, že je to jaksi její povinnost a bude ti hodně věřit, bude šťastná ve tvé přítomnosti, věř tomu, že časem se „situace“ srovná. Ženy (ty citlivější ještě víc), potřebují k dokonalému sexuálnímu prožitku uvolnění, delší předehru, správnou atmosféru, ne pocit naléhání a povinnosti. Dělej vše proto – pokud ti záleží hlavně na tvé dívce a ne jen na vašem sexu – aby byla do tebe opravdu hodně zamilovaná. Taková dívka po tobě bude i neskutečně toužit. A s milovaným mužem si určitě použitá připadat nebude. To bude šťastná.:-)
Doplňuji:
ad RyuzakiKate: No to je právě ten problém – opačně tenhle přístup nefunguje. To by si kluci připadali jako slaboši. Jak chceš něco probírat a promlouvat si o ne moc kvalitním sexu – jemu bliká kontrolka: Jsem pro ní neschopnej impotent. A pak ho napadne (nebo nějakého jeho „super“ kamaráda!), že je to tou jeho „holkou“. Protože s jinou (ta by to s ním „uměla“ líp) by se mu TO přece nikdy nestalo! Málo platné – chválit, obdivovat, flirtovat.:-)

Další odpovědi
mojitek

mnoo,použitá bude každopádně.Ale nejlepší bude když zajdete k sexuologovi.Těch příčin může být několik..

RyuzakiKate

Absolutně souhlasím s Damiankou…
Já jsem měla stejný problém, ale naopak – přítel se sexu vyhýbal a já mu chtěla pomoct, ale nenechal si poradit, všechno by borec chtěl zvládnout sám, a jak to dopadlo, že jo… :)
Doplňuji:
Hihi, přesně tak, Dami, teď jsi mi vykouzlila úsměv :D

anonym

Vyměnit a jí poslat do kláštera, tam jí bude hej.

Damiana

Možná by se mohlo jednat i o dyspareunii. A ona se ti stydí se svěřit.
http://prizna­ky.vitalion.cz/bo­lest-pri-pohlavnim-styku/
Jestli to bude trvat i nadále, problém by měl řešit její gynekolog nebo doporučuji návštěvu sexuologa.

Damiana

http://www.wi­kiskripta.eu/in­dex.php/Dyspa­reunie_a_algo­pareunie