Avatar uživatele
karbo

Sex…zdrženlivost.

Přítelkyně má problém,že po sexu jí je špatně.Nedokáže to popsat,připadá si jakoby použitá.Z tohoto důvodu se i sexu vyhýbá.Záleží mi na ní a chtěl bych jí pomoci.Za rady i vlastní zkušenosti předem moc děkuji.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? mojitek, iceT, Pájo, Damiana, anonym před 4178 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Damiana

Jestli jí je špatně jenom psychicky a nezvrací sama nad sebou nebo neomdlévá, promluvte si. Ale nic jí nevyčítej.
Nebyla vychovávaná v tom, že sex je nečistý? Nebo že znamená něco zlého? Není věřící? Nebyla někdy zneužita?
Jestli jsi její první muž, musíš k ní být hodně pozorný, ale také citlivý. Nenaléhej, dělejte si hezké chvíle, romantické večery, kdy si budete spolu povídat, mazlit se, poznávat svá těla a koitálním sexem vše zakončit nemusíte. Když ona přestane mít pocit, že je to jaksi její povinnost a bude ti hodně věřit, bude šťastná ve tvé přítomnosti, věř tomu, že časem se „situace“ srovná. Ženy (ty citlivější ještě víc), potřebují k dokonalému sexuálnímu prožitku uvolnění, delší předehru, správnou atmosféru, ne pocit naléhání a povinnosti. Dělej vše proto – pokud ti záleží hlavně na tvé dívce a ne jen na vašem sexu – aby byla do tebe opravdu hodně zamilovaná. Taková dívka po tobě bude i neskutečně toužit. A s milovaným mužem si určitě použitá připadat nebude. To bude šťastná.:-)
Doplňuji:
ad RyuzakiKate: No to je právě ten problém – opačně tenhle přístup nefunguje. To by si kluci připadali jako slaboši. Jak chceš něco probírat a promlouvat si o ne moc kvalitním sexu – jemu bliká kontrolka: Jsem pro ní neschopnej impotent. A pak ho napadne (nebo nějakého jeho „super“ kamaráda!), že je to tou jeho „holkou“. Protože s jinou (ta by to s ním „uměla“ líp) by se mu TO přece nikdy nestalo! Málo platné – chválit, obdivovat, flirtovat.:-)

Upravil/a: Damiana

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
mojitek

mnoo,použitá bude každopádně.Ale nejlepší bude když zajdete k sexuologovi.Těch příčin může být několik..

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
RyuzakiKate

Absolutně souhlasím s Damiankou…
Já jsem měla stejný problém, ale naopak – přítel se sexu vyhýbal a já mu chtěla pomoct, ale nenechal si poradit, všechno by borec chtěl zvládnout sám, a jak to dopadlo, že jo… :)
Doplňuji:
Hihi, přesně tak, Dami, teď jsi mi vykouzlila úsměv :D

Upravil/a: RyuzakiKate

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Vyměnit a jí poslat do kláštera, tam jí bude hej.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Damiana

Možná by se mohlo jednat i o dyspareunii. A ona se ti stydí se svěřit.
http://prizna­ky.vitalion.cz/bo­lest-pri-pohlavnim-styku/
Jestli to bude trvat i nadále, problém by měl řešit její gynekolog nebo doporučuji návštěvu sexuologa.

před 4178 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Damiana

http://www.wi­kiskripta.eu/in­dex.php/Dyspa­reunie_a_algo­pareunie

před 4178 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek