Pokročilý

Sex ve městě

Líbí se vám filmy Sexu ve městě nebo raději seriál? Co si vlastně o Sexu ve městě myslíte? Prý by měli natočit další, ale bohužel tam už nebudou mladí jako dříve.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Stříbrný

sex ve městě je hodně veřejný a je velká pravděpodobnost, že tě někdo uvidí, preferuji raději sex na vesnici, v noci nikde ani živáčka

Další odpovědi:

Zlatý

Sex ve městě hodně chlapů upřímně nenávidí. Nedivím se jim a nebudu rozpitvávat proč:-))
Jelikož jsem holka, tak ho miluji. Je perfektně natočený, skvěle obsazený, má šťávu a hlavně - je módě a o lásce. Co na tom, že je blbost, aby novinářka, která píše jednou týdně sloupek v obyčejných novinách byla tak placená, že v jednom díle vystřídá čtyři kabelky od Diora, stěžuje si na peníze a má na sobě outfit od Chanelu v hodnotě menšího bytu v Praze, na výlet jezdí s komplet bagáží LV atd. Ten "seroš" je na tom založený - dokonalá móda, prezentace návrhářů, trendy účesy a líčení. A samozřejmě vztahy. Ty jsou sice poněkud přitažené za vlasy, ale dobře se na to kouká.:-)
Za sebe - radši seriál. Já moc nemám ráda filmové podoby seriálů, přijde mi, že to tam nějak nefunguje.

Zlatý

mám ve zvyku být upřímný, takže chválu ode mě na tento americký paskvil bohužel neuslyšíte. Ani jednou jsem se u toho nezasmál, ba ani nepousmál, je to pořád jedno a totéž, stále jedna šeď a to, co pokládají za humor, v lepším případě vtipné není, v horším případě je trapné.
Skloubit erotiku a humor je velké umění a tvůrci tohoto paskvilu si zřejmě vůbec neuvědomili, na jak tenký led se pouští. Nicméně americká konzumní společnost jim to žere, takže to nejspíš splnilo účel.

Zlatý

Mně se líbí sex na mezi.

Já jsme viděla jen film tak nemůžu posoudit a ano líbil se mi

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Hudba, film a TV

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Hudba, film a TV

Zlatý iceT 778
Zlatý briketka10 584
Zlatý annas 576
Zlatý quentos 506
Zlatý marci1 430
Zlatý Drap 402
Zlatý bolak 345
Zlatý led 332
Zlatý hanulka11 271
Zlatý mosoj 216

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.