sex se 14 mam nebo ne ?

zdarec lidi nedávno mi napsala na facebooku jedna holka :)prostě klasika ahoj jak se máš blablabla.... asi po týdnu psaní sem ji napsal jestli nechce zajít ven že mě tohle už nebaví po facebooku si psát napsala mi že pude rada :D tak jsme si dali sraz před její školou pak jsme šli na skate park pro mě uplně neznáma věc :D a cestou jsme si povídali co rada dělá prostě klasika no... :) a když jsme tam pak dorazily tak sem si párkrát rozbil hubu na skatu protože sem chtěl zamachrovat ale přitom sem uměl úplný hovno :D tak jsme se tam docela zasmali no .. :D ale to co sem napsal neni vůbec podstatný to podstatní přijde až tet :D protože hned druhý den mi ta holka napsala na facebooku jesli sem panic je mi 16 docela sem se styděl přiznat pravdu že sem ale nakonec sem jí to napsal a já se ji zeptal na tu samou otázku a napsali že neni a pak mi začela psat že je furt nadržená a že ji stim nikdo nepomůže a já jí napsal že jí mile rád pomužu :D no a v tom je ten problém té holce je 14 a 3 měsíce a mě je 16 za 5 mesícu 17 mam do toho jít mam si to sní rozadat ? vym že je to lelegalní ale když mi napsala že už neni pana tak proč by nemohla znova se mnou a navíc ta holka je strašně Heská a já už nechci bejt panic :DDDD poratě mam si to sní rozdat .. ?

Odpovědi:

Zlatý

Jsi magor.
Pravděpodobně.

Bronzový

To je na tobě. Budeš jí souložit i s vědomím, že je to nezákonné? Případně můžeš se spolehnout na její důvěryhodnost? Doporučil bych ti ji spíš lépe poznat. Když ti píše takové věci po tak krátké době, tak bych si říkal, že by mohla být rozdavačná.

Stříbrný

Dejvide, je úplně jedno, jestli je nebo není panna. Šlo by o trestný čin,
u něhož je promlčecí doba 10 let od dívčiných 18. narozenin. Stačí, aby
jí "něco přelítlo přes nos"… Myslíš, že to za to riziko stojí?

Diskuze k otázce

dejvid11

tak sem se na to vykašlal počkám až jí bude 15 :)

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 979
Zlatý marci1 807
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 602
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 449
Zlatý led 396
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.