Pokročilý

Sex na druhou

Dobrý den,večer se s přítelkyní pomilujeme,ale podruhý už ona nechce.Máme dvě děti/3 a 10 let/.Myslíte si,že to může mít i takový důvod?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

Může to mít x důvodů... mě se někdy nechce ani poprvý... natož podruhý... :-D Pokud se to stane sem tam, je to normální... žena má chuť na sex spojenou s mnoha faktory, mimojiné i s ovulačním cyklem. Také je možné, že je natolik unavená, že ji "jeden" sexík zmůže... taky může mít období kdy nemý na sex chuť vůbec a jen vám jaksi chce vyhovět... to je jasný, že podruhé už by se jí nechtělo... ale také je možné že už ji sex s vámi nebaví a je ráda že to má za sebou... nic však nezjistíte budete-li se ptát zde... ptát se musíte své přítelkyně ;-)

Další odpovědi:

Stříbrný

Tuším, že dětmi to nebude, už přeci jen nejsou tak malé a kdyby se cítila nějak unavená, ať už jimi nebo čímkoliv jiným, spíše by sex odmítala úplně a ne jen napodruhé.
Spíš některé z nás opravdu nepotřebujeme tolik. Chce to si o tom skutečně popovídat spolu a vymyslet, jak to bude vyhovovat oběma, aby Vy jste se necítil ošizený a ona nucená do něčeho, an co nemá chuť.

Zlatý

taky máme děti tři a můžu ti z vlastní skušenosti říci že néžebychom nechtěli ale jsme tak unavené i z tych dětí že jsme rádi že se i jeden den pořádně vyspíme

Bronzový

No nevím, ale já 2x nechci skoro nikdy :-) Máme taky 2 děti,a tím to myslím není. Mě to stačí se pomilovat taky jednou, protože podruhý už mě to neba a i mě to "dře" ikdyž používáme gel. Určitě jí to ale nijak nevyčítejte.

Bronzový

Já mám také dvě děti,a popravdě vám řeknu,že před nima jsem mohla mít sex i několikrát za noc,ale po porodu staršího syna,před třemi lety jsem se tomu začala vyhýbat,uplně jsem přestala mít chuť,ale myslím že toto asi váš případ nebude,když to vaší ženě stačí aspoň jednou.Některé ženy,konkrétně v mém případě sex odmítají.Buďte rád za to co máte.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 978
Zlatý marci1 806
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 600
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 448
Zlatý led 395
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.