Stříbrný

Šetříte v bytě teplem?

http://www.novinky.cz/…

Za optimální teplotu považuji také 19 - 21°C, časem se ukáže jaký bude rozdíl v platbách.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Stříbrný

Tohle vím a pěkně mě to štve. Mám rád chlad, za optimální teplotu v bytě považuji cca osmnáct stupňů, ale v zimě mně sousedi "vytápí" na nějakých 25. Takže si budu platit za diskomfort, za to, že mne sousedi obtěžují teplem...

Další odpovědi:

Stříbrný

teplem sice zbytečně neplýtvám ale zároveň nebydlím v paneláku. Topím dřevem a vlastním stovky hektarů lesů, takže tohle se mě netýká.

Zlatý

Naštěstí bydlíme ve vlastním. Topíme tak, aby nám bylo dobře.

Zlatý

Nešetřím teplem mám ho ráda v zimě
tu mám, jako občas venku v létě 24°C
a zároveň nemám žádné sousedy,
kteří by mě mohli ze stran i jinak
"vytopit".

Zlatý

Už jsem to slyšela od známé. Jelikož mají zateplený panelák, mají doma teplo. Jejich rodina má raději teploty 18-20 stupňů Celsia. "Topí" minimálně. Bohužel byty v panelácích jsou většinou přetopené. :-))

Bronzový

No příjdu z práce, udělám si večeři a hned mě tohle pěkně nasere.
Taktéž v zimě nikdy netopím, mám raději zimu než teplo. pro mě je ideální teplota 15-20°, a komu se to nelíbí tak ať si platí on a né já. To je zase kravina

Zlatý

To měl doma bývalý mužský.
Má být uprostřed paneláku, topí sousedi vlevo, vpravo, nahoře i dole. Topení vůbec nezapinal.

A já mám o štěstí, že si topím, jak potřebuju a jak mi je příjemné :-)

Stříbrný

Nepřetápím. Byt mám částečně zateplen a optimální teplotu považuji tak 19 - 21°C. V létě kdy teploty venku přesahují 33°C tak trpím.

Zlatý

Já myslím, že jsem tak někde okolo průměru, v bytě mám tak 21-23°C - takže se snad od ´sousedů´ tak moc lišit nebudu...
;-)

Bydlím v domku a tam se moc šetřit nedá.
Mám raději teplo a topím od října do května.

Zlatý

Není jak vlastní topení a zda šetřím? Určitě ano, mám v průměru 24 °C a to je kotel nastavený na 40 °C. Bydlím obklopen byty a je to znát.

Bronzový

Sousedé jsou horkokrevní (netopí), my "mrzneme" pod střechou a topíme tedy i místo nich, což si i zaplatíme /i za ně)... Máme rádi teplo, alespoň 24°C.

Stříbrný

topím cca 5-10 dnů v roce tak navečír 2h víc ne...barák zateplený, prosklené balkony, furt je stálých 20-22 st C, není potřeba zapínat

Stříbrný

Topím si vlastním kotlem a teplotu reguluji podle momentální potřeby tak, aby nám nebyla zima ani horko.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Bydlení a zahrada

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Bydlení a zahrada

Zlatý Drap 924
Zlatý mosoj 860
Zlatý hanulka11 500
Zlatý gecco 416
Stříbrný cukrar 295
Stříbrný elektrikář 247
Zlatý venkovan 237
Stříbrný honza19hk 235
Zlatý Hlada 233
Zlatý marci1 223

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.