lola

Šetříte do prasátka,nebo vše hned utratíte? A kolik jste nejvíc našetřili a na co jste to použili?

My šetříme všechny kováky a když je jednou za čas naměníme,tak koukáme,kolik jsme ušetřili. Loni jsme letěli na dovču k moři a předloni jsme si koupili televizi. Nedám na šetření dopustit!

Nejlepší odpověď
hanny 2

Do prasátka nešetřím,raději šetřím papírový peníze.Onehdy mě dcera dala z prasátka vnučky 4tis.v kovu,a když jsem s tím platila v obchodech,abych se toho zbavila,,tak se na mě dívali divně,jako že jsem si to prase z nouze rozbila sama.

Další odpovědi
terry

Já raději víc vydělám, než abych šetřila.
Ráda si užívám života. Moc rychle utíká.

panenka

Taky šetřím kováky už se mě podařilo našetřit 3000 kč a šetřím dál

dědapetr

Ano šetříme ještě jsme to neutratili dáme to vnučce.