janek66

Setkali jste se též někdy s ženou, mužem v luksusním oděvu která byla s hygienou na „štíru“?

A třeba při přímém hovoru jste museli decentně odvracet hlavu když její dech zrovna nevoněl a zato její pot „voněl“ až moc.Jak se k takovému člověku chovat?

Nejlepší odpověď
coco

Souhlasím s Ellou.Pracovala jsem v lázeňství a mnohokrát jsem se musela takovýchto lidí dotýkat,i když byli zpocení a špinaví.Jednoho dne jsem se vzpamatovala a slušně jsem je začala žádat,aby se před masáží osprchovali.Od některých jsem si teda vyslechla a někteří si šli dokonce stěžovat k nadřízenému…A us­tála jsem to.

Další odpovědi
arygnoc

jejda.

Praha jich je plná.

sejtanka

takpodobnou ženštinu jsem zažila v práci,navenek oháklá a frajerka,ale jak se vyslékla,tak jsem nechápala,byla víc ochlupená než chlap a závaněla velmi prazvláštním parfémem zvaný pot.Říkalo se jí „Brežněvka“.Jak se k ní chovat?My jako parta jsme jí koupili kartáček,pastu a deodorant,prav­da,dala ve finále výpověd:-))))

Ella

Bohužel musím říct, že ano. Pracuji v pěti* hotelu a když něco takového cítím nebo i vidím, tak se nemůžu nijak projevit.
Zkuste si někdy přijít ráno, po snídani, do práce, přijde první člověk, vy pozdravíte a jakmile on otevře pusu, tak jdete smradem do kolen a žaludek máte naruby a v krku… velmi nepříjemné. Bohužel to není žádná výjimka… a to si říkají elita… ale umýt si zuby po ránu to nedokážou a já se na ně mám usmívat i když jim s prominutím z huby smrdí rozkládající se zdechlina… =/

dědapetr

V Brně je to stejné jako v Praze.

zbysek

vy jste na štíru s pravopisem.­.luxusni se píše s X