dagry

Setkali jste se s pojmem syndrom Madisonských mostů? A víte oč se jedná?

Doplňuji:
Tak vidím, že nevíte, ale Bobánek se trošku přiblížil. Ano jedná se o syndrom nazvaný podle tohoto filmu a znamená, že po smrti rodičů (nebo třeba i jednoho z nich) zjistíte, že vlastně nebyl takový, za jakého jste ho měli a že byl v manželství vlastně nešťastný, protože miloval někoho jiného, ale kvůli rodině se ho vzdal.

Nejlepší odpověď
hanulka11

Myslím,že je to vůle změnit svůj dosavadní život, -nezáleží na věku.

Další odpovědi
bobánek

S tímto pojmem jsem se nesetkal.A ani vyhledáveč si neví rady.Akorát jsem viděl film.Medisonské mosty,že bi to mělo stím neco společného?

ladyhawke

Něco mi to matně říká z psychologie… jedná se tuším o pocit „vlastnění“ rodiče potomkem, vyvěrající v jakousi žárlivost, pokud zjistí potomek, že rodič má vztah s kýmkoli kromě protějšku – rodiče.