setkali jste se s někým kdo měl nadpřirozené schopnosti?

http://magazin­.libimseti.cz/li­festyle/4485-tihle-lide-maji-nadprirozene-schopnosti
Doplňuji:
já taky je to člověk který i v nejtěžší chvíli umí povzbudit,dodat odvahu a tí bych mu chtěla poděkovat je to Miroslavst

Nejlepší odpověď
benaja

Manzelka!Vzdycky vsechno pozna,vyciti lez,jen nevim,jak to ta moje holka dela!

Další odpovědi
BEAES

Ano s paní, která věštila, nikdy mě neviděla a přitom mi odvykládala mou minulost a přítomnost! Myslím, že má nadpřirozené schopnosti.

Miroslavst

V tuto chvíli mohu odpovědět, že jsem se setkal s někým, kdo má nadpřirozené schopnosti. Je to osoba, která dokáže člověka naladit. Nedokážu, aby bylo tomuto člověku ubližováno a to jakýmkoli způsobem. Jsem velice rád, že jsem mohl v těžké chvíli pomoci a i já bych chtěl poděkovat za to že jsi.
Tento člověk dokáže zahřát na tom pravém místě. Velmi si vážím že jsem si získal jeho důvěru.
Tím člověkem je burak.

hanulka11

Zatím mě nic takového nepotkalo, nikdo na mě tak oči nekulil

ladyhawke

S malinkou dávkou tzv. nadpřirozených schopností je těžší žít, když na vás občas koukají jak na UFO, ale občas to stojí za to. Díky bohu za ně, když se s nimi naučíte zacházet.