Avatar uživatele
anonym

setkali jste se s někým kdo měl nadpřirozené schopnosti?

http://magazin­.libimseti.cz/li­festyle/4485-tihle-lide-maji-nadprirozene-schopnosti
Doplňuji:
já taky je to člověk který i v nejtěžší chvíli umí povzbudit,dodat odvahu a tí bych mu chtěla poděkovat je to Miroslavst

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 11Pro koho je otázka zajímavá? panenka, annas, Miroslavst, Jahoda, BEAES, Marunka, aramah, Dmitrij, flodur, bigbít, hanulka11 před 4938 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
benaja

Manzelka!Vzdycky vsechno pozna,vyciti lez,jen nevim,jak to ta moje holka dela!

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
BEAES

Ano s paní, která věštila, nikdy mě neviděla a přitom mi odvykládala mou minulost a přítomnost! Myslím, že má nadpřirozené schopnosti.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Miroslavst

V tuto chvíli mohu odpovědět, že jsem se setkal s někým, kdo má nadpřirozené schopnosti. Je to osoba, která dokáže člověka naladit. Nedokážu, aby bylo tomuto člověku ubližováno a to jakýmkoli způsobem. Jsem velice rád, že jsem mohl v těžké chvíli pomoci a i já bych chtěl poděkovat za to že jsi.
Tento člověk dokáže zahřát na tom pravém místě. Velmi si vážím že jsem si získal jeho důvěru.
Tím člověkem je burak.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

Zatím mě nic takového nepotkalo, nikdo na mě tak oči nekulil

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ladyhawke

S malinkou dávkou tzv. nadpřirozených schopností je těžší žít, když na vás občas koukají jak na UFO, ale občas to stojí za to. Díky bohu za ně, když se s nimi naučíte zacházet.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek