Avatar uživatele
Lucimia

Setkali jste se s někým, kdo je 100% šťastný po všech stránkách?

Myslím si to. Ať už mu chybí zdraví, láskyplný vztah, děti, sex, peníze, či něco jiného… věřím že žádný člověk na planetě nemůže být PO CELÝ ŽIVOT 100% štastný.
Hodně lidí mi říká, že jsem blázen, ale já si to myslím. Co na tento výrok říkáte vy? Setkali jste se s někým, kdo je 100% šťastný po všech stránkách?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? annas, anonym, rynek878 před 5069 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
rynek878

Já si o tom myslím,že to je naprostý nesmysl,aby byl člověk celý život 100% šťastný,je to prakticky neuskutečnitel­né.Ten kdo normálně přemýšlí o životě,by to nemohl ani říci,ani v pohádkách to tak není.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
dudu

Nejspokojenější lidé na světě jsou údajně sklerotici, protože ti mají všechno, ale opravdu všechno, na co si jen vzpomenou!!!

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Jahoda

Souhlasím s Vámi. Určitě nejste blázen, já si to totiž také myslím, že žádný člověk nemůže být na 100% šťastný. A jestli má zdravou rodinu, má hodně peněz, sex mu nechybí, pak ale má třeba pracovní problémy, úmrtí v rodině. Takže já si myslím, že ŽÁDNÝ člověk není v životě na 100% šťastný…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
vecernice

Nesetkala,sama nejsem a ani tomu nevěřím,že by někdo byl.Lucimio určitě nejsi blázen,spíš bych řekla ,že je to ta druhá strana,která tomu věří.Ale každý má svůj názor.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Miroslavst

Ano, setkal. Je to blázen. Je uzavřen ve svém světě a je šťastný.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ten který je

Kdyby byl člověk 100% štastný tak by nepoznal svízele života.Právě tyto špatné věci souvisí i se štěstím.Člověk který nemá peníze a najde si práci má později radost z výdělku,ten kdo nemá sex a někoho si najde,je spokojený,nemocný který se uzdraví je štastný atd.Čínané mají filozofii Jing Jang a něco na tom bude.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Spiritus

jedem český filosof praví,že stěstí není smysluplné a já s ním souhlasím

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ReHu

Nikoho takového neznám, a pokud to beru zdravým selským rozumem, asi to ani možné není. Leda by ten někdo nebyl zcela zdravý.
Zajímá mě, jestli je tak šťastný ten, co ti ti říká, že jsi blázen, nebo někoho takového zná.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Klarisa

Ne nesetkala,ale chtěla bych být šťastná já,kdyby to šlo.Myslím,že šťastní mohou být jen blázni,takže pokud se jednoho dne zblázním budu šťastná.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek