sznamko

Setkali jste se s nějakým zázrakem nebo úkazem a jestli ano tak jakým?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
dědapetr

Ano

Zázrak je to že jsem se dožil 60let a bude pokud se dožiju dalších let.

Další odpovědi
Andělé

Ano

V roce 2003 jsem randila s přítelem v autě nad benzinkou ve městě,kde žiju.Seděla jsem vedle něj,krásně jsme si povídali a po chvíli jsem zahlédla po jeho levé straně pár metrů nad zemí světelný kříž.Bylo to zvláštní,nikdy jsem nic takového neviděla.Vnitřek byl prázdný,ale celé ohraničení kříže nádherně svítilo.Pátrala jsem,co by to mohlo znamenat,ale spekulací je víc,tak bohužel dodnes nevím,proč se mi kříž zjevil.

coco

Ano

Zázrak je,když se každé ráno probudím vedle svého zdravého manžela a až moc čilé dcery. Zázrak je,že žiju v zemi,ve které nezuří válka a podobné věci.Zázrak ja,že každé ráno vyjde slunce…:))

filva

Ne