Avatar uživatele
Kostka0

Setkali jste se s nějakým slavným člověkem?

Případně můžete sdělit jak 😉

Zajímavá 0 před 2840 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
quentos

Ano, s několika. Od zpěváků přes malíře až po divadelní herce. Viz odkaz, už jsem tu na to odpovídal: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/potkali-jste-se-ze-znamou-osobnosti#dis­cussion

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Usoman

Zrovna dnes jsem prošel kolem zrcadla. Chtěl jsem autogram, ale pak mi to došlo. Takže tak.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Kepler

Třeba s Janem Werichem u příležitosti nějakého výročí Jaroslava Ježka v Lucerně, jen jsem ho pozdravil. Bylo to jeho poslední veřejné vystoupení, kdy pronesl z balkónu pár slov a shodil při tom transparent na tom balkónu zavěšený. Byl už hodně pohublý a brzy potom zemřel. Pak ještě s Milošem Kopeckým v šatnách podolského bazénu, jen jsme vyměnili pár slov. Pobesedoval jsem se spisovatelem Ludvíkem Součkem a podepsal mi knihu, taky s Miloslavem Švandrlíkem. Klavíristovi Jiřímu Maláskovi jsem nosil poštu do pátého patra naproti Mánesa v rámci studentské brigády (nikdy nepustil ani korunu diškrece, lakomec).

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

Ano . Můj otec v době mých klukovských let kamarádil s režisérem Zdeňkem Podskalským a ten byl velice často u nás doma. Také jsem několikrát jednal se zpěvákem Karlem Zichem na Chopinově festivalu v Mariánských Lázních.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
da ny

S mnoha,
v divadle, kině, v metru, na ulici, v restauraciích, v parku, při podpisových akcích (knihy, koncerty, divadlo, kino, přednášky), v obchodě (Sharon Vonne Stone, Richard Gere).
Na začátku července jsou takových osobností plné Karlovy Vary, Mariánské i Františkovy Lázně 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Emefej

Ano, dával jsem kytku Gagarinovi. Už nejméně třikrát jsem zde na podobnou otázku odpovídal.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lamalam

Ano, setkala. Tahle otázka tu už byla.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Viděl jsem v dětství naživo Maxim Turbulenc a ti prostě vykouzlí pozitivní náladu všem. Slyšet naživo píseň typu:

Medvědi nevědí, že tůristi nemaj' zbraně,
až jednou procitnou, počíhají si někde na ně.

Výpravě v doubravě malý grizly ukáže se,
tůristé zajisté rozutíkají se po lese.

byl opravdu zážitek. ☺

Pak co vzpomínám v kině jsme kdysi měli přednášku o drogách a nakonci zazpíval Jaromír Nohavica a mrzí mě, že jsem nejel tenkrát se známým na koncert, když byla v Praze Metallica. Pokud si ještě něco vybavím, tak to hodím do diskuze.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Tw!st

Obvykle s nimi spolupracuji na marketingové propagaci takže to pro mě není ničním zvláštní

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Neni zcela jasné, koho považuješ za slavného a koho ne. Ano, setkal jsem se a mluvil s několika slavnými lidmi

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

tak záleží až jak slavným. odehrál jsem pár fotbalových zápasů proti fotbalovým legendám, stejně tak proti hokejovým v rámci různých akcí, kde jsme pak společně užívali a oslavovali sportovní úspěchy se známými sportovními moderátory a lidmi, kteří se kolem toho motají

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Nuk nuk

Se slavným člověkem na vyloženě světové úrovni asi ne, ale pár českých jsem potakala.
Jakožto trampské dítko jsem Wabimu Rywolovi říkala buď strejdo nebo prostě Wabi, a u táboráků jsem do ranních hodin zpívala s Tonym Linhartem.
Jedna moje kamarádka se velmi dobře znala s Vilémem Čokem a měla potřebu s ním seznamovat kdekoho. Ani mne to neminulo.
Kdysi dávno jsem pracovala s mentálně postiženými a v té době měl právě premiéru fim Requiem pro panenku, takže jsem na nějakém tématickém večírku prohodila pár vět s Bárou Hrzánovou.
Do Divadla na Fidlovačce nás kdysi na představení protlačil bratranec mé kamarádky, Petr Rychlý.
A pak ještě pár letmějších setkání, protože jsem se svého času dost pohybovala na Pražské židovské obci, a tam se to slavnými jedinci docela hemží.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek