Mirdas

Setkali jste se s canisterapií?

A jak se vám zamlouvá ?

Nejlepší odpověď
quentos

Osobně ne, ale moje šéfová do toho dělá. Rozhodně se mi to jeví jako sympatické, lepší než do sebe rvát chemii, která stejně sotvakdy zabírá.

Další odpovědi
Drap

Několikrát. Zamlouvá a obzvláště dětem a seniorum to prospívá

Pepa25

Setkal. Je o mně známo, že rozhodně nejsem příznivec alternativních léčebných metod, ale připouštím hippoterapii pro její fyziologické základy. Na jedné akci měli i pejsky, přiznám se, že moc nevím, jaký to má mít účinek, ale chápu, že pro nejtěžší případy postižených dětí jsou asi dobré jakékoliv podněty …

kapka

Před časem jsem byla na přednášce s projekci o canisterapii. I pejsci byli přítomni.
Pak různě z vyprávění a z netu. Je to super. :)

trpaslicek

Ja jsem pro felinoterapii, ted jsem na to psala i praci do skoly. Kocky jsou totiz bozi, psi jsou proste psi.. kazdopadne kdyz to ma nejake ucinky/vysledky tak proc ne 🙂