Deniii94

Set top box

Mám problém s televizí. Do nedávna mi fungovali všechny programy (nova,prima,ba­rrandov,prima cool,love..) pak mi to z ničeho nic začalo psát chyba singnálu a teď už mi fungují jen ČT1,ČT2,ČT4 A ČT24. Když dám aktualizovat nebo vyhledat kanály najed to jen tyhle 4 + nějakých 7 rádií..nevíte co s tím?

Odpovědi
anonym

Chyba bude pravděpodobně v slabém příjmu, takže zkontrolovat anténu, jestli se třeba nepohla, popřípadě koaxiální kabel, jestli není špatně zastrčený, popřípadě porušený.