prazdnaHLAVA

sesuvy prosim pomoc

K největšímu sesuvu půdy v historii naší republiky došlo v

Nejlepší odpověď
annas

Třeba někdo přidá další informaci. Já jsem našla toto:
V neděli 27. června 1926 mezi 11 a 14 hodinou zde proběhl největší známý sesuv půdy v Českém ráji – do pohybu se dalo asi 3 000 000 metru kubických zeminy na ploše asi 14 hektarů.
Víc na:

Zdroj: http://www.in­terregion.cz/tu­ristika/priro­da/ostatni/se­suv_u_dnebohu/se­suv_u_dnebohu­.htm

Michálek1245

Dobrý den, to nedovedete napsat ani prosím? Nebo jako o co jde? 😁 Tohle je fakt dotaz. To jste psal písemku a myslel jste si, že se přetrhneme, aby vám někdo poradil, ne? 😁 Jinak kdybyste nevěděli, tak na měření sesuvu se používá inklinometr, který měří právě tu míru rizika sesuvu půdy. Respektive se to dá z těch dat jím poskytnutých vypočítat.

vagra

Slušelo by se,poděkovat annas palečkem,praz­dnaHLAVO!

annas

Vagro, děkuji. Vaše reakce je vtipná vzhledem k profilu, který tazatel má.

vagra

Není zač.Vadí mi především forma,jakou jsou otázky pokládané.
To je ta esemesková mládež.
Vidět to můj učitel češtiny-to by bylo facek!Jako potlesku v ND.
Je chybou,že se to dneska nesmí praktikovat!
Některým by to prospělo.