Kajdamajda

Sestřenice si vložila do pochvy tu tyčinku na čištění uší :D je pořád pana?

Protrhla se jí panenská blána?A pozná se to na její moči kdyby si protrhla?
Doplňuji:
jo sestřenice já bych takovou prasárnu neudělala…:D

Nejlepší odpověď
M.

Panna je / jsi / do prvního pohlavního styku. Pokud je vatová tyčinka mužského pohlaví a obsahuje všechno, co má muž mít, tak prosim.
Při protržení žena většinou krvácí, nějaká víc, nějaká méně.

Další odpovědi
Deli

Panenko skákavá, to jsou nápady… takových otázek víc a bude tady z toho kabaret.
K odpovědím, které zde již jsou, doplňuji, že moč s panenstvím a porušením hymenu vůbec nesouvisí!

terry

Tak sestřenice, jo? :D

Doplňuji:
Blána se protrhnout mohla, ale také nemusela.

anonym

Panenská blána není neprodyšně uzavřený orgán. Pokud sestřenice menstruuje ap. nemá blánu neporušenou. Tady něco více: cs.wikipedia.or­g/wiki/Panenská_blá­na

Diskuze k této otázce byla zrušena administrátorem.