malivelki

Sestra má pokoj a chce hrozně ten můj ,ale máma má radši jí a chce jí ho dát.

Sestra mě začíná sr*t protože je pořád všechno podle ní.Poraďte mi jak to vyřešit prosím.

Nejlepší odpověď
ven.cik

Jestli je to starší sestra a ty máš větší pokoj, tak to docela chápu, bud rád že máš jenom jednu sestru, já mám dvě a obě starší, ale všecko se zlepší v době, kdy budou vědět, že je přepereš…:D Ta nejstarší ségra zabrala dokonce 2 pokoje, s druhou sem v jednom pokoji, ale ted je na půl roku ve skotsku, takže pohodička…Hele budeš to asi muset nějak překousnout jestli seš chlap a nebo si dupni na rodiče, což nedoporučuje jestli seš ještě malej, protože bys moh dostat taky přes držku…:D

Další odpovědi
terry

A proc chce tvuj pokoj? Yeptej se mamky, proc by ji ho chtela dat.V cem je ten tvuj pokoj lepsi?

venkovan

Máš dobrou přípravu pro život – vycházet s babami budeš muset celý život..
Pokud je to tak jak píšeš a vyloženě si nepohoršíš, tak bych na to přistoupil. Protžoe budeš mít na rozdíl od ní dva pokoje. Vlastně tři – jeden hmotný, dva nehmotné – od segry a od mamky.

malivelki

Ale já jsem starší proto to nechápu.. :(

malivelki

Je drobek větší ,ale jinak nevim.