karolka<3

Šesti týdenní štěně, které není odčervené, co s tím?

Dobrý den,
v pondělí se jedu podívat na štěně, v sobotu mu bude šest týdnů, ale chovatelka štěňátka neodčervovala a tak se bojím, aby mu něco nebylo. Od chovatelky bych jela rovnou na odčervení a očkování. Zabere to odčervení, i když je to až tak pozdě?

Nejlepší odpověď
www

Zabere, veterinář si jistě poradí !

Další odpovědi
zdeny

Chovatelka by měla sama předat štěňátka naočkovaná a odčervená! Ještě že Vám to aspoň řekla a nezapřela. Dáte mu tabletku od doktora a zabere, nebojte

Janichkah

Proč by nezabralo? Odčervení zabere i u starého psa. Psi se odčervují co půl roku!

kamila44444

odčervení a očkování by se už mělo dávat kolem 3 týdne ale jestli je to později tak je možné že bude mít i nějaké ty červíky ale když se půjde odčervovat tak pak určo zmizí.veterinář vám štěně naočkovta a odčervit musí když ještě nebylo.spíše se pak zeptejte ohledně štěňátku jestli něčím netrpí atd.