klaruška

Sestavení jídelníčku

Dobré ráno:) dneska mám na 12 naplánovaného trenéra z posilovny, který mi má sestavit jídelníček. Mám však potom ve 3 naplánovanou nějakou práci. Nemáte s tím někdo zkušenosti jak dlouho to asi trvá?

Nejlepší odpověď
chudst

Zalezi na jak dlouho, tyden? Mesic? Ctvrt roku? Sestavit spravny jidelnicek neni tak tezke, zvladla byste to po par radach i sama, jen chce vedet jak. Instrukce trenera a vase dotazy si myslim, ze by nemely zabrat vic nez hodinu. (Kdy vam bude vysvetlovat, co a jak muzete a nemate jist.) Sestavit jidelnicek, aby byl pestry, uz je pak otazka skutecne casu a kombinovani – a odviji se od toho, na jak dlouho si to budete planovat. Me to vzdycky na tyden zabralo tak 10–20 minut. [Ale to jsem si hledal jidla sam – a chtel jsem zkouset neco noveho. Kdyz se mi to nechtelo delat a jen jsem si opisoval jidla, ktera uz jsem jedl, mel jsem ho hotovy za tri minuty.]

Další odpovědi
anonym

Hodinu, víc ne.

Petrejk

http://ostatni­.bazos.cz/inze­rat/12552259/Fit­ness.php