Mili @

Sešli jste se někdy s někým z internetu?

A bylo to milé setkání nebo spíše zklamání…?
Doplňuji:
Elku, zažila jsem totéž, přijel za mnou jeden Brňák do Havířova, zašli jsem si na čínu do restaurace, pokecali jsme a ještě tak půl roku si psali, a pak se ztratil… Znala jsem ho z pokecu na Atlasu… Ale bylo to fajn, cizí člověk, a přitom jsme toho vlastně o sobě věděli docela dost…
Zajímalo by mě, jak teď žije, ale to už se asi nedozvím, je to už asi 5 let…

Nejlepší odpověď
ten který je

Nesešel jsem se s nikým.Jinak já osobně bych se docela rád setkal s několika uživateli tohoto servru.Nevýhodou ovšem jsou rozdílné vzdálenosti.Zda by to bylo zklamání nevím.Také je zajímavé jak si představujem jak ostatní vypadají.Jen pár uživatelů sem vložilo své foto z facebooku.Já si tak trochu ve své fantazii představuji některé ze zdejších, ale to je jen tak.Někteří možná spolu komunikují přes Skype a tam si možná vyměnili fotky.Nevím.V kaž­dém případě jsem rád že tento web existuje a můžu zde hledat informace,rady,trochu se vzdělat i trochu legrace.

Další odpovědi
Elk

To jo, to jsme se sešli. Měl jsem cestu do Prahy, ona taky a bylo to milé setkání, dali jsme si společný oběd, popovídali si a zase se rozloučili, takže to proběhlo o.k. Dodnes si píšeme, i když je to přez půl republiky.
To už je život, někdy míří životem dvě přímky vedle sebe aniž se kdy protnou, někdy se jenom protnou a nic, někd – jako my s mojí – se spojí, pak jsou třeba vlnovky, co se protínají častěji a srůznými úspěchy, či neúspěch a tak bychom mohli přemýšlet dóóóst dlouho.

BEAES

Ano, několikrát a poznala jsem tak zajímavé lidi, co mi i hodně dali…poseděli jsme u kafe, či oběda…bylo to fajn. Ale velmi dobře jsem si vybrala s kým jsem se sešla…zklamaná jsem byla asi 2×,pozor na to. Důvěřu, ale prověřuj.

hanulka11

Sešla jsem se a bylo to moc milé setkání, nejprve jsme si psaly a pak jsme zjistily ,že spolu poletíme ve stejném letadle na dovolenou. Už na letišti jsme se setkaly a bylo to moc milé. Byl to jiný servr , a pak v cizině jsme spolu strávily i několik večerů, bylo to fakt prima a dodones si píšeme . Bohužel se nenavštěvujeme, ale víme o sobě a píšeme si mejly. Třeba se zase v daleké cizině setkáme.Je to bezva kámoška.

led

Ano.
Nie je dôležité, kto ako vyzerá, ale ako koná…

mojitek

Ano,a ne jednou.Je to ale sazka do loterie.Tim ale nechci tvrdit,ze seznameni pres net je vetsi neznama nez se s nekym seznamit na ulici,v kavar­ne,atd. Pokud se s nekym chcete seznamit takto,tak nejdriv chtejte foto(ne jen jednu,a rozhodne aktualni) a s dotycnym se jeste zkontaktujte hovorem pres telefon.Timto se urcite pochyby mohou vyloucit.Nevidim v tom problem

Terryle

Ba jo, mockrát. Vznikly tak zamilování a následná brutální zklamání, nadějný přátelství a jejich krach, kamarádství, který vyprchaly, zvláštní a kouzelný kamarádství, který jaksi pořád trvá, nebo normální kamarádství na základě jednoho zájmu… spousta příhod. Některý končící dobře, některý hůř…