Servus servis-znáte?

Jedná se o krátkodobé pobyty cizinců 1–2noci u vás doma-za pomoc v domácnosti a malou pozornost nebo suvenýr. Pokud se stanete účastníky servus servisu,můžete cestovat a ubytovat se u ostatních účastníků tohoto sdružení po celém světě.Víte něco bližšího nebo jak se stát členem tohoto sdružení? Kde se registrovat?…:D
Doplňuji:
Už jsem sehnala www.servas.cz,Ser­vas aHospitality club-bydlení na cestách zdarma,dobrovol­nická organizace.

Nejlepší odpověď
anonym

A ještě k tomu cizince.

Další odpovědi
zl@tk@

Nechápu jak si může někdo pustit do bytu cizího člověka?!
A ještě k tomu na noc !!!

anonym

Právě proto aby to nebyli neznámí lidé,jsou registrováni v této organizaci a všem členům je umožněno ubytování podle určitých pravidelVše je na základě dobrovolnosti a nejde jen o levný nocleh,ale aby se lidé např.podobných profesí seznámili při cestování i se životním stylem v jiných zemích…:D