Vrátný

Servisní manuál na Hyunday Accent 2006–2007 benzin

Nevíte někdo kde by se dala sehnat a případně koupit kniha nebo CD? Servisy to mají, ale nedají. Není možno s každou maličkostí jezdit do servisu. Je třeba také něco o vozidle vědět a na co si dát pozor. Pokud víte, dejte vědět na radek37a zavináč email.cz

Nejlepší odpověď
mosoj

Mám Accent 2010 1,4 benzin a Daewo Lanos 1,6 SX 1997. Většinu si dělám sám.

Pokud ti stačí manuál v Angličtině tak zde na Ulož to : http://uloz.to/x25DPBXu­/prirucka-pdf-accent-mc-zip
Doplňuji:
Stáhni si to rychle a dej vědět. Já to ještě dnes smažu. Šíření manuálů je zakázáno !!!