Blecha

servis – co mohu dělat?

Dobrej, 6.8. jsem dal do servisu čtyřkolku na lehkou opravu. Na zakázkovém listu je datum, kdy bude čtyřkolka připravena 13.8. Dnes je 14.9. a čtyřkolka stále není a servis se stále vymlouvá. Řekne že ten a ten den zavolaj, že by to mělo být, nakonec nikdo nezavolá a tak to jede pořád do kola. Chci se zeptat, na co mam jako zákazník právo? Děkuji

Nejlepší odpověď
anonym

V klidu do servisu zavolej, že žádáš o okamžité předání svého majetku. S ohledem na nedodržení termínu opravy jim sděl, že nejsi ochotný uhradit plnou cenu opravy a žádáš servis, aby díky této skutečnosti cenu opravy snížil o 50 %. V případě, že nebudou ochotni Ti Tvou čtyřkolku vydat v určený den, zavolej na pomoc policii kvůli vydání neprávem zadržované věci.
Vypadá to, že buď mají příliš mnoho práce, nebo se někomu na Tvé čtyřkolce dobře jezdí.
(Doštípala bych je tak, že by na to hned tak nezapomněli. Od čeho jsi „Blecha“?)

Další odpovědi
terry

Pokud máš možnost jiného servisu, vyzvedni ji a dej jinam.

mojitek

Zajdi do servisu ať ti vydaj ten prskolet.Pokud se budou jakkoliv vymlouvat tak volej 158 že ti zadržují tvůj majetek.Pak skontroluj stav tacho a celkový stav jestli něco neponičili atd ! -je možné že s tím něco provedli a nevědí co s tím(i to se bohužel stává).

Pepa88

Pokud je čtyřkolka v záruce, buď spokojen, dostaneš novou – stačí si dupnout…