Deli

Servírovali jste v poslední době doma něco, co Vám poradili tady? Co?

Já jsem se inspirovala utopenci alá Tom – na otázku naší milé -iv-. Nevím, zda je už -iv- dělala, já ano, včera jsme je otevřeli – lepší jsem nejedla!!!! Díky Tome i iv!

Kdo je ještě nedělal, najde je tady:
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/utopence-myslite-ze-bych-je-zvladla-i-ja-a-jak-dlouho-se-pak-musi-odlezet-jestli-2-tydny-tak-to-ani

Nejlepší odpověď
www

Zatím ne, nic mne nezaujalo, nebo jsem už znal. Ale doufám, že se ještě něco objeví! 🙂

Další odpovědi
Berušinka

Zatím ne, ale také se chystám na ty utopence =)

arygnoc

ano.

nakládané rajčata (mrsknul jsem je do rizota).

a mnou doporučená cikánská pečínka – právě nakládám maso.

johana 56

Např. královský gláš,utopence,ko­láče a další.Mohu říci,že s úspěchem,vždy chutnalo.

anonym

Ja se porad chystam … hruza , no !! A na precliky se take chystam … stydim se. 🙂

  • iv-