Seriál – titulky

Vypálila jsem si pár dílu ze seriálu s titulkama a jdou mi jenom na jeden díl a v druhém díle mi běží titulky z toho prvního dílu co s tím mám dělat?

Nejlepší odpověď
chudst

Vetsinou staci pojmenovat stejne, jako mate pojmenovany dany dil serialu a automaticky si to prehravac nacte.

Kazdopadne kdyztak (nevim, co pouzivate za prehravac v pocitaci nebo za dvd prehravac), ale mela by tam byt nekde i primo moznost volby titulku – kde si vyberte dany dil.