Chandler

Seriál Přátelé, mají budoucnost?

http://www.friends-sitcom.com/

Web o seriálu Přátelé.

Má budoucnost v dnešní době provozovat web o seriálu, který končil někdy před deseti lety?? Má to vůbec smysl a naději? Narazil jsem na další podobné webové projekty zaměřující se na tento seriál a byli i dost navštěvovaný (tisíc lidí za den je minimum).

Jak na to hledíte vy? Má to smysl web dál provozovat, obzvlášť tento?

Nejlepší odpověď
iceT

Fanoušci čehokoliv se najdou všude a pro ně to asi smysl a budoucnost má.Já například jsem nedávno našla podobné stránky pro fanoušky seriálu Robin Hood s M.Praedem v hl.roli,který se vysílal ještě za komančů a příspěvky byly nejnovější z letošního prosince.A protože mě se taky líbil,tak jsem si ho nechala poslat,protože u nás bych ho horko těžko sháněla,pokud vůbec by se někde sehnat dal.