Petusinka

Seriál na zlepšení angličtiny

Anglicky se učím ve škole už strašně dlouho, ale pořád mi přijde, že nic neumím. Chtěla bych se v tom zkusit zlepšit pomocí sledování nějakého seriálu v angličtině. Znáte nějaký, kde je „hezká“ angličtina?

Nejlepší odpověď
Rootfelen

Opravdu hezkou, spisovnou angličtinu nemá asi žádný seriál, nebo jen nějaký nudný. Spisovnou angličtinou, stejně jako češtinou ve skutečnosti nikdo nemluví.

Já myslím, že by to měl být hlavně seriál Tobě tématicky blízký, aby Tě bavíl. U mě How I met your mother, The Big Bang Theory a Psych.

Další odpovědi
Lucijej

Mně pomohlo sledovat Gilmorova děvčata.

Elk

Na Angličtinu je výborný seriál s Mr. Beenem. Zkuste si ho pustit a do mikrofonu ho detailně v angličtině namluvit tak, aby při poslechu se zasmáli i angličané. Pokud ne, tak se omlouvám, to mě právě teď totiž napadlo.