Falcon

Seřazení emailů,podle abecedy.

Když si chci svoje emaily seřadit podle abecedy,tak mi vždycky začnou písmenem S a Š a až po nich jdou od A. Mám to tak pořád a nevím co s tím,dělám něco špatně? děkuji
Doplňuji:
Teď jsem dopsal text doplnění,dal odeslat a nic.Doufám,že to tam nebude dvakrát.
Mám Seznam.cz,s mám tam opravdu první to S a je to Schmar…,tak jestli je ten email tak chytrý a čte to jako š,tak to jo.Dík

Nejlepší odpověď
KdoSiOdJinud

A jde o webový přístup k poště nebo o nějakého klienta? :) Pravděpodobně to řadí nejdřív podle českých „speciálek“ a dál podle anj :)

Další odpovědi
IK

Dívala jsem se na Seznam.cz a tam nejdřív zařadí písmena s háčky pak dal uvozovky a pak začal od A
S tím „S“ ses musel přehlédnout, jinak nic špatně neděláš.
Doplňuji:
Schmar 🙂 no to opravdu nemá chybu 🙂