mikik

Sep top box?

Dobrý den.Chci se zeptat na DVBT jaký typ vlastníte a jak jste s ním spokojeni.Potřebuji DVBT aby uměl přes USB nahrávat,a přehrávat soubory AVI.Jaký typ DVBT by jste mě doporučily? Za odpovědi předem děkuji.

Nejlepší odpověď
Bedy

Ač nejsem ženská tak se podělím o zkušenost.
Doma máme už televize s vestavěným DVB-T tunerem, takže otázku STB nemusíme řešit.
Ale mohl bych Vám doporučit Evolve Scorpio DT-3010HD, který umí i příjem v HD a hlavně umí nejen kontejner AVI, ale i novější Matroska (MKV) a umí i formát DivX.
Samozřejmostí je i české menu.

Pokud to máte ale nějakou starou televizi, tak bude stačit Mascom MC550T, který umí normálně AVI (formát MPEG4), má české menu…

Další odpovědi
anonym

No jelikož vlastníme LED televizi tak netuším co máme za typ. Ale v notebooku využívám toto http://www.al­za.cz/aver-tv-volar-hd-nano-d222013.htm a jsem spokojen.

cochee

Hyundai DVB4H 531 PVR http://www.hyundai-electronics.cz/pro­dukty/spotreb­ni-elektronika/te­levizory/set-top-boxy/pid_2898/dvb-t-prijimac-hyundai-dvb4h-531-pvr.aspx – umí ukládat (akorát nevím, jestli v AVI, nezkoušel jsem) i přehrávat, kromě AVI spoustu jiných formátů a je MPEG4 kompatibilní (budoucí předpoklad pro HD vysílání, již někde fungující). Kromě SCARTu je vybaven i HDMI.