Avatar uživatele
eRko007

Jaký kabel je potřeba k připojení k běžné TV pres prenosne DVD Sencor SPV 2708 ??

Chtěl bych ho použít i jako pevný přehrávač ale nedaří se mi to. Děkuji za odpověd.
Už jsem kabel sehnal, ale když připojim DVD k TV tak mi naskoci asi na 1 vterinu zvuk a pak zase se nic neděje.Newíte co s tím?

Zajímavá 0 před 3659 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
cochee

No on má výstup AV (audio-video), takže nejspíš trojžílový kabel buď se třemi souosými konektory RCA/cinch nebo jedním cinch a jedním stereo-jack konektorem na zvuk – a teď záleží co má ta „běžná televize“, může mít totéž, nebo může mít SCART(Eurocon­nector), musíš tedy přikoupit (nebo nechat udělat) kabel se správnými koncovkami.
Doplňuji:
aha, teď vidím specifikaci, tak je to jack konektor a kabel by měl být v balení, tak nevím co nejde. Víš že tu televizi musíš přepnout dálkovým na externí zdroj?

Upravil/a: cochee

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Jaké ´to ´ má výstupy?
Já se dočetl jen o výstupu na sluchátka (3,5 mm jack), tedy video není jak přenášet.
Pokud by, ovšem, byl k dispozici AV výstup (analogové video), lze k jeho připojení k „běžné TV“ použít redukci AV-SCART (např. http://www.pe­kro.cz/redukce-scart-cinch3x-s-video-m-m-f-logo-prepinac-in-out-P36282/?gclid­=CKXpi8_qursCFUR­c3godyVAABQ ).

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
eRko007

To dvd ma zdirku mensi nez jack a je nadepsana AV OUT, ale právě ja sem v balení nedostal kabel k TV byl jsem v obchode a tam rikali ze napisou a porad nic tak bych musel dokoupit kabel abych ho mohl pripojit

před 3779 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
cochee

Díval jsem se na ten Sencor tuším na Mall.cz, kabel byl psaný, že je příslušenstvím, dírka na AV a na sluchátka by měla být podle popisu stejná – 3,5 mm „jack.“ No já mám určitě tuhle šňůru jako příslušenství foťáku, abych mohl přímo z foťáku na TV zobrazovat udělané video (a asi i foto). Ale asi sousedi nejsme, nepůjčím :) .

před 3779 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
eRko007

Tak ja ji snad nejak dohledam no :( No to bohuzel nejsme :)

před 3777 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
eRko007

Tak kabel jsem sehnal ale nedari se mi pripojit dvd k tv :( TV vi ze tam neco ma ale proste nenacte a kdyz to pripojim tak se ozve jen zvuk v TV. Tak nevim teda. pomoc prosim :(

před 3770 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
cochee

Ještě zkus prohledat menu toho přehrávače, jestli se dá nastavit formát výstupního signálu, když taak popřepínej a povyzkoušej.

před 3769 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek