eRko007

Jaký kabel je potřeba k připojení k běžné TV pres prenosne DVD Sencor SPV 2708 ??

Chtěl bych ho použít i jako pevný přehrávač ale nedaří se mi to. Děkuji za odpověd.
Už jsem kabel sehnal, ale když připojim DVD k TV tak mi naskoci asi na 1 vterinu zvuk a pak zase se nic neděje.Newíte co s tím?

Odpovědi
cochee

No on má výstup AV (audio-video), takže nejspíš trojžílový kabel buď se třemi souosými konektory RCA/cinch nebo jedním cinch a jedním stereo-jack konektorem na zvuk – a teď záleží co má ta „běžná televize“, může mít totéž, nebo může mít SCART(Eurocon­nector), musíš tedy přikoupit (nebo nechat udělat) kabel se správnými koncovkami.
Doplňuji:
aha, teď vidím specifikaci, tak je to jack konektor a kabel by měl být v balení, tak nevím co nejde. Víš že tu televizi musíš přepnout dálkovým na externí zdroj?

anonym

Jaké ´to ´ má výstupy?
Já se dočetl jen o výstupu na sluchátka (3,5 mm jack), tedy video není jak přenášet.
Pokud by, ovšem, byl k dispozici AV výstup (analogové video), lze k jeho připojení k „běžné TV“ použít redukci AV-SCART (např. http://www.pe­kro.cz/redukce-scart-cinch3x-s-video-m-m-f-logo-prepinac-in-out-P36282/?gclid­=CKXpi8_qursCFUR­c3godyVAABQ ).

eRko007

To dvd ma zdirku mensi nez jack a je nadepsana AV OUT, ale právě ja sem v balení nedostal kabel k TV byl jsem v obchode a tam rikali ze napisou a porad nic tak bych musel dokoupit kabel abych ho mohl pripojit

cochee

Díval jsem se na ten Sencor tuším na Mall.cz, kabel byl psaný, že je příslušenstvím, dírka na AV a na sluchátka by měla být podle popisu stejná – 3,5 mm „jack.“ No já mám určitě tuhle šňůru jako příslušenství foťáku, abych mohl přímo z foťáku na TV zobrazovat udělané video (a asi i foto). Ale asi sousedi nejsme, nepůjčím :) .

eRko007

Tak ja ji snad nejak dohledam no :( No to bohuzel nejsme :)

eRko007

Tak kabel jsem sehnal ale nedari se mi pripojit dvd k tv :( TV vi ze tam neco ma ale proste nenacte a kdyz to pripojim tak se ozve jen zvuk v TV. Tak nevim teda. pomoc prosim :(

cochee

Ještě zkus prohledat menu toho přehrávače, jestli se dá nastavit formát výstupního signálu, když taak popřepínej a povyzkoušej.