Pokročilý

Jaký kabel je potřeba k připojení k běžné TV pres prenosne DVD Sencor SPV 2708 ??

Chtěl bych ho použít i jako pevný přehrávač ale nedaří se mi to. Děkuji za odpověd.
Už jsem kabel sehnal, ale když připojim DVD k TV tak mi naskoci asi na 1 vterinu zvuk a pak zase se nic neděje.Newíte co s tím?

Odpovědi:

Stříbrný

No on má výstup AV (audio-video), takže nejspíš trojžílový kabel buď se třemi souosými konektory RCA/cinch nebo jedním cinch a jedním stereo-jack konektorem na zvuk - a teď záleží co má ta "běžná televize", může mít totéž, nebo může mít SCART(Euroconnector), musíš tedy přikoupit (nebo nechat udělat) kabel se správnými koncovkami.
Doplňuji:
aha, teď vidím specifikaci, tak je to jack konektor a kabel by měl být v balení, tak nevím co nejde. Víš že tu televizi musíš přepnout dálkovým na externí zdroj?

Jaké ´to ´ má výstupy?
Já se dočetl jen o výstupu na sluchátka (3,5 mm jack), tedy video není jak přenášet.
Pokud by, ovšem, byl k dispozici AV výstup (analogové video), lze k jeho připojení k "běžné TV" použít redukci AV-SCART (např. http://www.pekro.cz/… ).

Diskuze k otázce

Pokročilý

eRko007

To dvd ma zdirku mensi nez jack a je nadepsana AV OUT, ale právě ja sem v balení nedostal kabel k TV byl jsem v obchode a tam rikali ze napisou a porad nic tak bych musel dokoupit kabel abych ho mohl pripojit

Stříbrný

cochee

Díval jsem se na ten Sencor tuším na Mall.cz, kabel byl psaný, že je příslušenstvím, dírka na AV a na sluchátka by měla být podle popisu stejná - 3,5 mm "jack." No já mám určitě tuhle šňůru jako příslušenství foťáku, abych mohl přímo z foťáku na TV zobrazovat udělané video (a asi i foto). Ale asi sousedi nejsme, nepůjčím :) .

Pokročilý

eRko007

Tak ja ji snad nejak dohledam no :( No to bohuzel nejsme :)

Pokročilý

eRko007

Tak kabel jsem sehnal ale nedari se mi pripojit dvd k tv :( TV vi ze tam neco ma ale proste nenacte a kdyz to pripojim tak se ozve jen zvuk v TV. Tak nevim teda. pomoc prosim :(

Stříbrný

cochee

Ještě zkus prohledat menu toho přehrávače, jestli se dá nastavit formát výstupního signálu, když taak popřepínej a povyzkoušej.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Elektronika

Zlatý mosoj 870
Zlatý Bedy 675
Zlatý gecco 427
Zlatý www 412
Zlatý Hlada 393
Zlatý beer 298
Zlatý Michal Kole 292
Zlatý ge0rge 287
Zlatý led 249
Stříbrný cochee 226

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.