Petka 22

sen sen sen ......

Ahoj nezná tady někdo nějakou adresu z výkladama snů???? zdálo se mi o klíštatech a nemůžu najít co to znamena dík

Nejlepší odpověď
Michal

Nehledejte ve snáři konkrétně klíště,ale třeba hmyz,brouk ap.Třeba se doberete nějakého výsledku.Pozor na symoly,které jsou současně s brouky,tj.kde jste byla,byla-jste sama mezi lidma ap.Když je ve snu symbol špatně vysvětlen,chcete-li interpretován ,můžete se dopracovat k velkým omylům a může se stát,že budete zbytečně vystrašená.To samé platí o kartách ,čtení z ruky.Já zastávám vědečtější pohled na člověka,třeba grafologii. Nemusíte se mnou souhlasit.

Zdroj: poznatky z praxe

Další odpovědi
panenka

posílám vám petko odkaz na snář

Zdroj: http://www.muj­sen.cz/

mojitek

a jak se na tom odkazu vyhledava ten urcity sen,treba to „kliste“ ?