joutchov89

Sen o neznámé osobě, co to může znamenat?

Ahoj,Měl jsem sen o kamarádce mojí kamarádky o tom že byla u nás z ničeho nic mě svalila a začla líbat..Tu holku ani neznám nemyslím na ní nic..jen vim že je to kamarádka mojí kamarádky..
Doplňuji:
CHic vědět proč se mi to zdálo.

Nejlepší odpověď
marci1

Asi bys rád získal nějakou dívku. Sen o neznámé osobě znamená dle „Snáře“ brzké uzavření výhodných známostí. 🙂

Další odpovědi
zjentek

to je napínavé ..a co s tím potřebuješ udělat? :o
Doplňuji:
no já myslím, že ji chceš, aniž bys na to myslel ..někdy ty pudy pracují i bez mozku ,)

hanny 2

Do snů se člověku připlete ledaskdo.Ale uvidíš,třeba to něco znamená.....

Angel1234

napsal si že na ni nemyslíš.A to že na ni nemyslíš neznamená že by se ti o ní nemělo zdát.Naše hlavy vymyslí všelijakou kravinu ve snu.Nebo taky jí možná podvědomě chceš.to je můj názor

Dan4815

No, zkus si to sám domyslet. http://itthmi­.blog.cz/1206/ve­rite-v-psychologii-snu