Gami.Pet

Sen,duseni!?

Jednu dobu se mi stávalo že se mi zdálo že se topím nebo tak a kdyz jsem se probudila nedýchala jsm proste jsem prestala dychat nevim proc cim to bylo??ted se mi to nedeje kamoska rikala ze kdyz se ti neco takoveho zda muzes mit nador cos je asi blbost ja nevim..

Nejlepší odpověď
Sůwa

To může být spánková apnoe – zástava dechu, od několika sekund až po několik minut. Podrobnosti najdeš na netu, třeba tady :
http://nemoci­.vitalion.cz/span­kova-apnoe/
Rozhodně to nepodceňuj, při dlouhodobější apnoi může dojít i k poškození mozkového kmene.

Další odpovědi
Drap

Je to určitě blbost.

Oliku141

Je možné že si se ve spánku zamotala do peřiny která tě mohla trochu přidusit nebo to samé s náhrdelníkem.

undelete+

To je ukázka začátku hysterie. Nalezni příčiny ve svém životě, ve svém okolí, doma, co tě rozhazuje, kdo z tvých blízkých tě dusí. Tam je příčina a tělo na tohle reaguje stejně. Ukazuje ti, že tě něco dusí v emocionální oblasti, v duši. Zkus to najít a napříště se některým situacím vyhýbej. Opravdu tento pocit nemá nic společného s nádorem, to by ti kámoška pomohla šlápnutím na hlavu, když se topíš. Jsi zdravá/ý, ale trpíš úzkostí.