Avatar uživatele
Gami.Pet

Sen,duseni!?

Jednu dobu se mi stávalo že se mi zdálo že se topím nebo tak a kdyz jsem se probudila nedýchala jsm proste jsem prestala dychat nevim proc cim to bylo??ted se mi to nedeje kamoska rikala ze kdyz se ti neco takoveho zda muzes mit nador cos je asi blbost ja nevim..

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Sůwa před 4086 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Sůwa

To může být spánková apnoe – zástava dechu, od několika sekund až po několik minut. Podrobnosti najdeš na netu, třeba tady :
http://nemoci­.vitalion.cz/span­kova-apnoe/
Rozhodně to nepodceňuj, při dlouhodobější apnoi může dojít i k poškození mozkového kmene.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Je to určitě blbost.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Oliku141

Je možné že si se ve spánku zamotala do peřiny která tě mohla trochu přidusit nebo to samé s náhrdelníkem.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
undelete+

To je ukázka začátku hysterie. Nalezni příčiny ve svém životě, ve svém okolí, doma, co tě rozhazuje, kdo z tvých blízkých tě dusí. Tam je příčina a tělo na tohle reaguje stejně. Ukazuje ti, že tě něco dusí v emocionální oblasti, v duši. Zkus to najít a napříště se některým situacím vyhýbej. Opravdu tento pocit nemá nic společného s nádorem, to by ti kámoška pomohla šlápnutím na hlavu, když se topíš. Jsi zdravá/ý, ale trpíš úzkostí.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek