Sen a udalost, neumim si to vysvetlit?

Rozhodla jsem se ,ze napisi cose mi prihodilo.Pre­devcirem se mi zdalo,ze doprovazim cizou osobu na vlakove nadrazi a pomaham ji nastoupit do vlaku.V tom snu jsem ucitila bolest pres prsa az mne to probudilo a k memu uzasu jsem pres hrud mela obtisk do cervena velke az moc velke dlane i s prsty.Uz jsem nespala,jen sedela do rana od 3h na posteli.Hrud palila jako oparena vodou.Nevim co to melo znamenat,stale na to myslim,jsem s toho jaksi vyvedena z miry.Vite neco o techto stavech?Dekuji P.S.nevim kam to zaradit.

Nejlepší odpověď
ReHu

To je zvláštní, věřím, že se takové příhody stát mohou.
Asi bych se šla na souvislosti optat někoho, kdo má víc zkušeností.

Další odpovědi
led

každý z nás má takéto prorocké sny. Ale nie každý si ich pamätá a uvedomuje. Občas sa mi tiež zdá, veď toto som už prežila-videla, ale pri tom viem, že to nie je fyzicky možné. Potom si uvedomím – to som videla v sne!…
Prirodzene nie som vedma, tak sa mi to nestáva nejako často…

oskar

Já jsem měl něco podobného,že jsem byl v nemocnici na operaci s rukou,probudil jsem se a v ruce hrozná bolest.A to jsem jestě cítil několik dní.

anonym

Zkuste,třeba to trochu napoví.
Když ne,tak neuškodí.

Zdroj: http://www.ces­taduse.cz/web/con­tent/view/90/1/