Kyta

Semínka seniorům,jak se vám líbí tahle akce?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
beer

Ano

Pravděpodobně máš na mysli
http://www.le­galizace.cz/pro­jekty/seminka-seniorum/,
tak nic proti tomu! Zase ti naší nejchytřejší cosi zmršili, takže jiná možnost není..
Doplňuji:
Ani už nevím, kolik let u odborníků léčím plísně (či co) chodidel a…nic. Také o tom tedy uvažuji.

Další odpovědi
badisko

Ano

Chybi ti jinam moznost …! No ja jsem pro.. ale ma to take sva uskali ..predne dalo by se to znauzit ..no a pokud budu vychazet z tohoto http://www.le­galizace.cz/pro­jekty/seminka-seniorum/ tak se mi to jevi jako naprosta zhovadilost …;D …jen ctete ..

„Všichni dospělí lidé mají právo svobodně pěstovat a držet jakékoliv rostliny pro osobní potřebu, obzvlášť pokud to může zlepšit jejich zdravotní stav“

na to sice pravo maji… ale budou tim porusovat patne zakony CR…jsem pro legalizaci pokud se jedna o leceni nemockych ..ale na prikaz doktora ..

A kdyz uz ten ilegal v CR je tak zazity nechal bych ho …po malych pestitelich policie nepase a velci to maji na obchod no a to se ta droga vetsinou dostane do rukou nactiletych ..protoze kazdej normalni hulic nebo ten co to ma na leceni si ji vypestovat pro svou potrebu dovede ..a nebude ji prodavat …;D

Navic v CR je to skoro legalni …je malo statu ktere maji tak male postihy za pestovani marihuany…
Doplňuji:
Nebo si nekdo mysli ze doktori nevi o jejich ucincich?…Ze by je nepredepsali ?..ale ano hned by vam ji predepsali jenze nemuzou porusili by zakony CR.. tim ze by vam rekli no pomuze vam marihuana tak ji zacnete pestovat …nebo ze by si ji vypestoval sam doktor a v dobre vire by vam ji daroval …je to blbost …stenne tak tito lide na techto strankach dost okate nabadaji lidi k porusovani zakonu…!! http://www.le­galizace.cz/pro­jekty/seminka-seniorum/ tohle nema s legalizaci nic spolecneho pouze vas nabadaj k porusovani zakonu ..:D

www

Ano

Léčivé účinky jsou prokazatelné, o tom není pochyb.
Zákonodárci této země neumí udělat pořádně ani jeden zákon, tak se nikdo nemůže nemocným divit. Stačilo zákonem vyřešit zneužívání a ani by se nemusela droga draze nakupovat! Vždyť je to prosté 😁 Pokud budu cosi potřebovat pro své zdraví, na zákony se také vykašlu!
V tomto smyslu vidím iniciativitu ne jako nabádání, ale jako pomoc těm, co ji potřebují a jsou v problematice neznalí.
Doplňuji:
To ocko:
Ano, roste u nás mnoho rostlin, ale žádná neobsahuje thc, jehož účinky jsou v mnoha případech jedinečné, ani jinou látku, která by je dokázala suplovat.

anonym

Ne

Nelíbí a jako seniorka s ní nesouhlasím. Droga zůstává stále drogou. Pokud by měla být používána z lékařského hlediska, mělo by to být na recept od odborného nebo ošetřujícího lékaře.
Navíc si myslím, že v naší přírodě je spousta bylinek, které svými účinky účinkům konopí mohou klidně konkurovat.

Braník

Ano

Doplňuji:
lidé co trpí roztroušenou sklérozou nebo parkionsonovou nemocí,pro ty to vřele doporučuji,když jim medicína jako taková pomoci nemůže
http://www.fo­rum.ford-club.cz/viewto­pic.php?f=61&t=­4320

badisko

WWW at to vezmes jak chces stejne to neni legalni tudiz je to ilegalni…takze podle tebe je to normalni?…dobra takze vlastne rikaz kdyz budes mit bolesti uvar si heroin …je to pro tve zdravi…lol …at to vezmes jak chces je to porad poruseni zakonu …vypoba omannych a psychotropnich latek..take drzeni …;D a pokud ji nekomu nabidnes tak i sireni proste zakon to nerozlisuje …maji neco udelat ze zakonem do te doby je to trestne !!!!!
D: bravo..