EDA

SEMÍNKA A JEJICH DALŠÍ VYUŽITÍ

Dostala jsem dýni Hokaido, padla na polévku. Co se semínky? Můžu je usušit a sníst nebo jsou jedovatá a mají se vyhodit, případně usušit a příští rok z nich vypěstovat nové dýně…

Nejlepší odpověď
hanulka11

můžeš je usušit a příští rok zasít – budeš mít svou úrodu
semínka určitě nejsou jedovatá- zde jsem ti našla toto
http://www.dyne-hokaido.cz/

Další odpovědi
Drap

Ba naopak , semínka všech dýní jsou zdraví prospěšná

isteron

Tekvicový olej dobre pôsobí na prostatu a močové cesty. Pumpkin, výživový zdravotný prípravok obsahuje olej z tekvice.

johana 56

Semínka usušit,pár nechat na zasetí.Zbytek zkonzumovat po večerech u televize,jsou dobrá,dokonce zdravá,jedovatá určitě ne.