PanNový

sem stydlivý a nemám moc nápadů tak nejsem moc žádán co mám dělat jak to mám změnit děkuji za vaše názory

Odpovědi
Nuk nuk

To přijde, až potkáš tu pravou, řekneš to, ani nebudeš vědět jak.

hippeace

vítej v klubu :D
ještě nedávno jsem byla lůzt ve škole, nenáviděna doma i na ulici no nic pěkného ale pak člověk potká spřízněnou duši (nemusí to být přítelkyně ale třeba dobrý kamarád) a najednou začneš zjištovat že takhle žít je blbost že se můžeš na ostatní vyprdnout. Ale můžeš tomu pomoci čtení článků a hlavně knih určeným lidem kteří si málo věří neříkám že se stane zázrak ale najednou se zjeví cosi co ti bude vrtat v hlavě.
Jen si pamatuj že ze dne na den se asi nic nezmění ;)

huxa

Máš vážně odhodlání toto změnit? Pokud ano, můžu ti pomoci to změnit ze dne na den. Pokud chceš, napiš mi zprávu.