Jsem kluk, jak se mám holit?

Zdravím, Chtěl by sem vypadat líp a tak přemýšlím že bych se začal holit. Obličej si už holím, ale přidal bych ještě podpaží, intimní partie, hruď a asi pozadí :D A tak bych se chtěl zeptat jak by jste mi poradily. Jak si každou část oholit. co proti svědění, proti podráždění a jak často tak holit. popřípadě kde, protože mi přijde divné aby po mě zůstala v koupelně hromada chlupů. A taky třeba jestli v sedě, nebo se stoje atp.
Díky moc :) :)

Odpovědi:

Bronzový

svědění se nevyhneš, pokud to sjedeš žiletkou. Já takové věci sjedu strojkem na vlasy na sucho, takže né uplně do hladka a tohle potom nikdy nesvědí. Nehol si prdel žiletkou, potom budeš 2 dny litovat toho co si udělal :D

Kromě toho, nejdříve se podívej jakou máš postavu.Né na všechny se hodí mít oholené kozy.U chlapa s nadváhou by to vypadalo docela blbě

Diskuze k otázce

Paranormal

Awe, já posiluju, a postavu mám hubenější a u "kulturistů" nebo těch co posilují sem málokdy viděl že by měli chlupatá prsa.

Bronzový

chachar1922

No akorát to nedělej tou žiletkou (mám namysli tu hruď) :-/ Ono pak je (aspoň mě) na chlapovi divné, jak to pak divně ty chlupy rostou...

Paranormal

dobře.

Zajímavé otázky v kategorii Krása a styl

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Krása a styl

Zlatý Drap 438
Zlatý iceT 350
Zlatý marci1 329
Zlatý hanulka11 322
Zlatý briketka10 244
Zlatý ReHu 230
Zlatý Damiana 229
Zlatý quentos 191
Zlatý annas 190
Zlatý mosoj 179

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.