Paranormal

Jsem kluk, jak se mám holit?

Zdravím, Chtěl by sem vypadat líp a tak přemýšlím že bych se začal holit. Obličej si už holím, ale přidal bych ještě podpaží, intimní partie, hruď a asi pozadí :D A tak bych se chtěl zeptat jak by jste mi poradily. Jak si každou část oholit. co proti svědění, proti podráždění a jak často tak holit. popřípadě kde, protože mi přijde divné aby po mě zůstala v koupelně hromada chlupů. A taky třeba jestli v sedě, nebo se stoje atp.
Díky moc :) :)

Odpovědi
Awe

svědění se nevyhneš, pokud to sjedeš žiletkou. Já takové věci sjedu strojkem na vlasy na sucho, takže né uplně do hladka a tohle potom nikdy nesvědí. Nehol si prdel žiletkou, potom budeš 2 dny litovat toho co si udělal :D

Kromě toho, nejdříve se podívej jakou máš postavu.Né na všechny se hodí mít oholené kozy.U chlapa s nadváhou by to vypadalo docela blbě

Paranormal

Awe, já posiluju, a postavu mám hubenější a u „kulturistů“ nebo těch co posilují sem málokdy viděl že by měli chlupatá prsa.

chachar1922

No akorát to nedělej tou žiletkou (mám namysli tu hruď) :-/ Ono pak je (aspoň mě) na chlapovi divné, jak to pak divně ty chlupy rostou…

Paranormal

dobře.