Avatar uživatele
Paranormal

Jsem kluk, jak se mám holit?

Zdravím, Chtěl by sem vypadat líp a tak přemýšlím že bych se začal holit. Obličej si už holím, ale přidal bych ještě podpaží, intimní partie, hruď a asi pozadí :D A tak bych se chtěl zeptat jak by jste mi poradily. Jak si každou část oholit. co proti svědění, proti podráždění a jak často tak holit. popřípadě kde, protože mi přijde divné aby po mě zůstala v koupelně hromada chlupů. A taky třeba jestli v sedě, nebo se stoje atp.
Díky moc :) :)

Upravil/a: annas

Zajímavá 0 před 3015 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Awe

svědění se nevyhneš, pokud to sjedeš žiletkou. Já takové věci sjedu strojkem na vlasy na sucho, takže né uplně do hladka a tohle potom nikdy nesvědí. Nehol si prdel žiletkou, potom budeš 2 dny litovat toho co si udělal :D

Kromě toho, nejdříve se podívej jakou máš postavu.Né na všechny se hodí mít oholené kozy.U chlapa s nadváhou by to vypadalo docela blbě

Upravil/a: Awe

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Paranormal

Awe, já posiluju, a postavu mám hubenější a u „kulturistů“ nebo těch co posilují sem málokdy viděl že by měli chlupatá prsa.

před 3015 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
chachar1922

No akorát to nedělej tou žiletkou (mám namysli tu hruď) :-/ Ono pak je (aspoň mě) na chlapovi divné, jak to pak divně ty chlupy rostou…

před 3015 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Paranormal

dobře.

před 3014 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek