Michal

Šel nebo jel by jste(jela) na sraz účatníků Odpovědí?

Kdyby se podařilo zorganizovat sjezd všech co jsou na Odpovědích,jel(a) by jste?

Nejlepší odpověď
quentos

Zní to jako dobrý nápad, ale než střet se dvěma nejmenovanými uživateli, kteří si zde jen takříkajíc „honí ego“ (a jejichž odpovědi patřičně stojí za starou belu), to teda radši utrejch.

Další odpovědi
ten který je

Já ano.Byla by to legrace. 🙂Mimochodem zajímalo by mne zda účastníci vypadají stejně jak jejich avatar.:-)No já vypadám trochu lépe – mám oči,nos a pusu.

Luss

Ja bych sla na sraz – nekam na pivko 😉

lejla37

chtěla bych,ale je mi jedenáct let

afro.minerva

Jela bych ráda, ale v současnosti by to asi nešlo. Mám nějaké záležitosti, které budou asi na delší dobu a navíc bych se nemohla vzdálit od svojí maličké. Taky by záleželo, kde by ten sraz byl. Daleko by se mi asi taky jet nechtělo.

anetadela1

Dobrý nápad, ale muselo by to být v mým okolí. Nejvejš do Českýho ráje. Jinam se nedostanu nebo by to bylo problémový.

panenka

nápad od tebe je to dobrý MICHALE ale nejela bych protože tu mám děti kterým se musím věnovat

Vicki

šla bych.Mohli bysme jít třeba s Trenkyvkině do kina:DD a pak spáchat nějakou lotrovinu-Standa by nás z toho dostal:DDD.

lenina270

jo klídně.jenže sem chodí lidičky ze všech koutů čech-takže málokomu by se chtělo jet,nebo měl čas jet někam do tramtárie…leda udělat více srazů-jeden v západních,jeden v jižních čechách,jeden třeba i na moravě a i jinde…jenže kolik lidí by přišlo?to by se muselo hezky domluvit-a rozhodně ne v chřipkovém období…