Stříbrný

Šel nebo jel by jste(jela) na sraz účatníků Odpovědí?

Kdyby se podařilo zorganizovat sjezd všech co jsou na Odpovědích,jel(a) by jste?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Zní to jako dobrý nápad, ale než střet se dvěma nejmenovanými uživateli, kteří si zde jen takříkajíc "honí ego" (a jejichž odpovědi patřičně stojí za starou belu), to teda radši utrejch.

Další odpovědi:

Zlatý

Já ano.Byla by to legrace. :-)Mimochodem zajímalo by mne zda účastníci vypadají stejně jak jejich avatar.:-)No já vypadám trochu lépe - mám oči,nos a pusu.

Bronzový

Ja bych sla na sraz - nekam na pivko ;-)

Pokročilý

chtěla bych,ale je mi jedenáct let

Bronzový

Jela bych ráda, ale v současnosti by to asi nešlo. Mám nějaké záležitosti, které budou asi na delší dobu a navíc bych se nemohla vzdálit od svojí maličké. Taky by záleželo, kde by ten sraz byl. Daleko by se mi asi taky jet nechtělo.

Bronzový

Dobrý nápad, ale muselo by to být v mým okolí. Nejvejš do Českýho ráje. Jinam se nedostanu nebo by to bylo problémový.

Zlatý

nápad od tebe je to dobrý MICHALE ale nejela bych protože tu mám děti kterým se musím věnovat

Bronzový

šla bych.Mohli bysme jít třeba s Trenkyvkině do kina:DD a pak spáchat nějakou lotrovinu-Standa by nás z toho dostal:DDD.

Pokročilý

jo klídně.jenže sem chodí lidičky ze všech koutů čech-takže málokomu by se chtělo jet,nebo měl čas jet někam do tramtárie...leda udělat více srazů-jeden v západních,jeden v jižních čechách,jeden třeba i na moravě a i jinde....jenže kolik lidí by přišlo?to by se muselo hezky domluvit-a rozhodně ne v chřipkovém období....

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Volný čas a hobby

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Volný čas a hobby

Zlatý Drap 880
Zlatý annas 867
Zlatý quentos 860
Zlatý hanulka11 556
Zlatý mosoj 542
Zlatý led 472
Zlatý marci1 459
Zlatý gecco 385
Zlatý iceT 373
Zlatý panenka 367

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.