Džuls

Sekundové lepidlo na písacom stole

Neviete, ako ho odstránim z dreveného písacieho stola? Tá moja nešikovnosť niekedy nemá hraníc ☹

Nejlepší odpověď
Drap

Jedině mechanicky, opatrně seškrábat

Další odpovědi
elektrikář

Zkuste škrabku na sklo keramické varné desky, jsou na ně také průmyslová rozpoštědla jen nevím co by udělalo z lakem.Ještě se případně poptat v čistírně.Mají na to techniky.

arygnoc

ak je stôl lakovaný, smola – odstrániť mechanicky, prebrúsiť a nalakovať znova.
ak sa jedná o surové drevo, zoškriabať a prebrúsiť.

Horšie je, že dnešný nábytok nie je robený z dreva, ale z akejsi hmoty, na ktorej je iba tenká drevená dyha a jej brúsením sa môžete dostať práve na tú podivnú hmotu, z ktorej sú dosky urobené, čím stôl vlastne znehodnotíte.

bubukaa

OPATRNĚ SESKRÁBAT MOŽNÁ TROCHU POKAPAT VODOU ONO SE TO TROCHU ROZPUSTÍ, PS PŘÍŠTĚ PODLOŽIT PAPÍREM :)