lotuska

seknutí počítače co s tím??

Zdravím. mám problém s ntb. když ho zapnu tak se normálně načte ale tak po 3 min.se sekne a na nic nereaguje. poraďte co stím .díky

Nejlepší odpověď
autacek

Není mu vedro ? Případně zkus příkaz CHKDSK, jestli není nějaká chyba na disku.

Další odpovědi
Bedy

Navrhuju vyfoukat větrací otvory a vyčistit chladiče + větráky – stačí profouknout nebo vzít vysavač a vyluxovat.
Pak zkuste jít do Nouzového režimu a tam spustit kontrolu disku – klikněte na Start-Programy-Příslušenství a tam klikněte pravým myšítkem na příkazový řádek a zvolte možnost Spustit jako správce.
Do příkazového řádku zadejte pak chkdsk /f Bude-li to chtít restart počítače nebo odpojeví, stiskněte A jako ano a potvrďte to Enterem.

Po kontrole disku doporučuji (klidně i v nouzovém režimu) spustit program Hijackthis.
Hijackthis stáhnete z http://source­forge.net/pro­jects/hjt/files/la­test/download
Program si stáhněte na jiném počítači, hoďte na disketu nebo flešku, zkopírujte do toho sekavého počítače, tam to zkopírujte na plochu, spusťte a klikněte na Do a system scan and save logfile.
Po kontrole se na ploše objeví výpis (soubor) hijackthis.log
Ten zkopírujte na flešku a z jiného počítače mi ho pošlete emailem na bedy zavináč outlook tečka cz
Do předmětu zprávy napište „seknutí počítače co s tím??“ nebo Vaší přezdívku tady (lotuska).